monika gawanowska szkolenia
monika gawanowska trener
Arrow
Arrow
Slider

Skuteczne social media w promowaniu firmy – Wielka Wymiana Kontaktów

Wprowadzenie

Mówią, że na Facebooku jest każdy, więc i ty powinieneś tam być. Nie jestem zwolenniczką tego powiedzenia. Ale zgadzam się z tym, że warto być tam, gdzie są twoi odbiorcy. A jeśli oni spędzają niemal średnio niemal dwie godzinny w mediach społecznościowych, to warto się tym tematem zainteresować Facebook, Instagram, Youtube, LinkedIn - jak dokonać wyboru, co publikować, kiedy i jak często? Na te i inne pytania postaram się odpowiedzieć podczas prelekcji.

Prelekcja odbędzie się 04.04.2019r. w ramach wydarzenia Wielka Wymiana Kontaktów w Hotelu Royal w Białymstoku.

Jakie korzyści otrzymają uczestnicy spotkania?

Podczas spotkania dowiesz się:

  • jak monitorować markę w sieci,
  • jak uzupełnić profil na Facebooku i na LinkedIn,
  • jakie treści budzą zaangażowanie odbiorców i poznasz pomysły do zastosowania od zaraz.Dla kogo jest prelekcja Skuteczne social media w promowaniu firmy?

Do uczestnictwa w warsztacie zapraszam przedsiębiorców, osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, freelancerów, osoby budujące wizerunek profesjonalisty lub eksperta oraz wszystkich zainteresowanych tematem mediów społecznościowych, budowania marki osobistej i marki firmy w sieci internet.


Informacje o prowadzącej

Monika Gawanowska

Jestem strategiem, oficjalnym hostem spotkań globalnej inicjatywy LinkedInLocal w Białymstoku, certyfikowanym trenerem i coachem biznesu, autorką książki „Marka osobista bez tajemnic". Więcej informacji o mnie -> Monika Gawanowska

Sprawdź, kto mnie poleca.

Okładka książki Marka osobista bez tajemnic - Monika Gawanowska

Zapoznaj się z tematyką innych moich prelekcji