Czym się zajmuję?

Kim jestem i czym się zajmuję?

Jak szukać kandydatów na LinkedIn?

Jestem trenerką biznesu, certyfikowaną coach Action Learning, moderatorką Design Thinking, autorką książki "Marka osobista bez tajemnic". Specjalizuje się w personal brandingu i LinkedIn, pasjonuje się rozwiązywaniem problemów w organizacjach. Od początku 2018 roku przeszkoliłam kilka tysięcy osób. Wystąpiłam przed mniejszą lub większą publicznością kilkaset razy. Jestem autorką wielu publikacji, m.in. w magazynie "Press", „Marketing w Praktyce”, "Social media manager" oraz Dzienniku Gazecie Prawnej. Ekspertka inicjatywy Her Impact, w której wiedzą o LinkedIn wspieram liderki w stawianiu kolejnych kroków w karierze. Gościnnie prowadzę wykłady dla studentów uczelni wyższych tj. Uniwersytet Łódzki, Politechnika Białostocka, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku, Uniwersytet Warszawski, a także dla słuchaczy studiów MBA na kierunku Executive MBA w ochronie zdrowia.

Moje szkolenia to w większości ćwiczenia, dzięki którym uczysz się, doświadczając. Nie prowadzę trwających kilka godzin prezentacji z milionem slajdów. Nie narzucam własnych rozwiązań i schematów. Daję wybór. Dopasowuję rozwiązania do potrzeb uczestników. Dopasowuję do nich również agendę. Metody pracy dobieram w taki sposób, by zaprowadzić uczestników do celu. Podczas warsztatów nie ma nudy, jest dużo pracy. Ta praca ma przełożyć się na efekty.

Współpracuję z przedsiębiorcami, prowadzącymi małe firmy, jak i z organizacjami, zatrudniającymi po kilka tysięcy osób w branżach: finansowej, ubezpieczeniowej, inwestycyjnej, PR, motoryzacyjnej, IT, budowlanej, FMCG i innych.

Chcesz sprawdzić, z kim dotychczas pracowałam? Wybrane rekomendacje znajdziesz na tej stronie.

Monika Gawanowska - trener biznesu, coach Action Learning, moderator Design Thinking, inne kwalifikacje zawodowe.