E-booki

E-booki o budowaniu marki osobistej


E-book Marka osobista bez tajemnic

E-book Marka osobista bez tajemnic to elektroniczna wersja książki, którą napisałam w 2017 roku o tym samym tytule. To dobra propozycja dla osób, które szukają pomysłu na własną markę i dla tych, którym zależy na zachowaniu maksymalnej autentyczności oraz budowaniu firmy i rozwoju kariery w oparciu o własne wartości.

E-book Marka osobista bez tajemnic to pozycja w formacie .pdf, którą możesz czytać na komputerze lub smartfonie. Zabierz go gdziekolwiek chcesz i czytaj w dogodnym dla siebie miejscu i czasie.

Stawiam na praktykę, dlatego jako dodatek otrzymujesz do pobrania zeszyt ćwiczeń, którym pomoże ci wdrożyć wskazówki zawarte w książce, zastanowić się nad aspektami kluczowymi w procesie budowania marki osobistej.


E-book Jak napisać książkę i zaplanować kampanię, która dotrze do pół miliona osób?

Z badań Instytutu Marketingowego Hinge wynika, że książka jest narzędziem, które w procesie budowania marki osobistej pomaga najbardziej. Po jej napisaniu automatycznie wzrasta twój autorytet, możesz pracować za wyższe stawki. Czy tak jest zawsze? Nie podchodzę bezkrytycznie do wyników badań.

Czy każdy może napisać książkę? I jak to zrobić? Jak pisać, żeby napisać? Dotrzymać terminów i zmieścić się w budżecie? I jaki budżet założyć?

E-book Jak napisać książkę i zaplanować kampanię, która dotrze do pół miliona osób? to 75 str. moich osobistych doświadczeń z procesu wydawania książki Marka osobista bez tajemnic. Mówię szczerze o blaskach i cieniach procesu wydawania książki. Podaję orientacyjne stawki.


E-booki o LinkedIn


E-book LinkedIn dla szukających pracy

E-book LinkedIn dla szukających pracy to kompleksowa propozycja dla osób, które planują zmiany w karierze, są zatrudnieni, ale otwarci na nowe możliwości oraz dla tych, którzy otwarcie szukają nowego zatrudnienia.

E-book LinkedIn dla szukających pracy to poradnik z ćwiczeniami, dzięki którym zadbasz o swój wizerunek w profesjonalnym medium społecznościowym, przygotujesz profil, by był interesujący dla rekruterów oraz uzupełnisz go tak, by potencjalny pracodawca mógł z łatwością go znaleźć.

Ebook linkedin dla szukających pracy Praktyczny e-book LinkedIn dla szukających pracy to 130 stron tekstu wraz z 32 ćwiczeniami, dodatkowo 2 kursy online, e-book LinkedIn czy Facebook oraz mnóstwo materiałów rozwijających temat z publikacji, np. instrukcja przygotowania eleganckiego i profesjonalnego CV i zdjęcia w tle na LinkedIn w programie Canva.

To pierwsza na rynku tak praktyczna publikacja o aktywności w tym biznesowym medium społecznościowym. Stworzyłam ją z myślą o poszukujących pracy.

Książka? E-book? To raczej kurs online w dość nietypowej formie e-booka :)

Krok po kroku prowadzę w nim przez coraz bardziej zaawansowane zagadnienia związane z szukaniem pracy za pośrednictwem LinkedIn, ale i nie tylko :)


Zapoznaj się z kursami