Marka osobista bez tajemnic - książka

O czym jest ta książka?

Książka Marka osobista bez tajemnic, autor Monika Gawanowska.

Personal branding, czyli budowanie marki osobistej, to nie jest już tylko modny trend. To skuteczne narzędzie, które ułatwia realizację wielu zawodowych celów i jednocześnie długi i obejmujący wiele obszarów proces. Budowanie marki osobistej trwa całe życie! Każda twoja decyzja ma wpływ na to, jak będzie wyglądała twoja zawodowa przyszłość, dlatego warto podejść do tego świadomie i z rozmysłem, i zacząć pracować na swój sukces już teraz!

Marka osobista bez tajemnic to książka, która z założenia ma obalić mity na temat błędnego postrzegania personal brandingu i uświadomić, że trzonem każdej marki personalnej nie powinien być marketing, a charakter, osobowość, potencjał. W książce pokazuję, od czego zacząć budowanie marki osobistej, na co zwracać uwagę. Przekazuję również czytelnikowi wiele ćwiczeń, które ułatwią przyswojenie omawianych zagadnień.

Książka Marka osobista bez tajemnic wreszcie mówi o tym, jak osiągnąć sukces i spełnienie osobiste zawodowe, pozostając w zgodzie z samym sobą i własnymi wartościami. Napisałam ją po to, żebyś po lekturze był zdeterminowany do tego, by dbać o swój wizerunek w sposób racjonalny i taki, który przekracza twoje granice tylko w sposób, który akceptujesz, żebyś nie kierował się ślepo wskazówkami dotyczącymi marketingu osobistego, którymi internet jest po prostu zalewany, a świadomie dobierał narzędzia i metody do twojego stylu bycia i życia.


Dlaczego powienieneś przeczytać tę książkę?

Jeśli zależy ci na dogłębnym zrozumieniu tematu i budowaniu silnej marki osobistej, która będzie trwała, to zdecydowanie powinieneś sięgnąć po tę książkę. Zrób to dla swojej osobistej efektywności. Lektura tej książki rozjaśni wiele kwestii, a na inne rzuci być światło, którego sam byś nie dostrzegł, na pewno zmusi cię do refleksji i spojrzenia na własną aktywność z zupełnie innej perspektywy.

Jestem osobą bardzo szczerą i ta cecha zdecydowanie wybrzmiewa w książce. Nie owijam w bawełnę. Otwarcie mówię o konsekwencjach nieprzemyślanej aktywności oraz o tym, jak może ona wpłynąć na sposób, w jaki postrzegają nas inni. Robię to, by dać ci motywację do działania. Od ciebie zależy, czy z niej skorzystasz.


Dowiedz się więcej o książce

Chcesz się dowiedzieć więcej o książce? Na tej stronie znajdziesz szczegółowe informacje oraz link do zakupu.