Polecają mnie...

Referencje i rekomendacje

Monika Gawanowska - opinie1

Poleciło mnie już ponad 170 osób oraz firm! Oryginalną treść sprawdzisz w moim profilu na LinkedIn:


Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu z LinkedIn, które prowadziła Monika i muszę przyznać, że jestem zachwycona :)
  • Zajęcia były szyte na miarę naszych firmowych potrzeb.
  • Monika zadbała o to, aby przystępnie przekazać swoją wiedzę i dostosować treści do specyfiki naszej branży oraz poziomu zaawansowania wszystkich uczestników.
  • Spotkania obejmowały wiele praktycznych ćwiczeń, które pozwoliły utrwalić zdobytą wiedzę i od razu zastosować ją w praktyce.
  • Fantastyczna atmosfera spowodowała, że wspólny czas upływał bardzo szybko, a ja jako uczestnik nie miałam obaw przed zadawaniem nawet najbardziej banalnych pytań :)

Podsumowując: serdecznie polecam Monikę, jeżeli chcecie rozwijać swoje umiejętności w zakresie LinkedIn oraz budowania osobistej marki.
Paulina
Monika to wspaniała trenerka, która jasno i przejrzyście wprowadziła mnie w świat Linkedin na szkoleniu: "Szkolenie z LinkedIn dla HR" zarówno w sferze budowania pozytywnego wizerunku firmy jak i rozwoju profilu prywatnego :) Monika zadbała o wszystkie detale szkolenia, praktyczne wskazówki, spotkania indywidualne jak również informację zwrotną do wykonywanych zadań :) Szkolenie z Moniką było prawdziwą przyjemnością! :)
Denis
Dla naszego uniwersytetu Monika przygotowała i zrealizowała kompleksowe szkolenie z obecności pracowników naukowych na LinkedInie. Dzięki ogromnej ilości przekazanej wiedzy oraz dostosowaniu poziomu szkolenia do różnych poziomów zaawansowania znajomości serwisu każdy mógł zaznajomić się z LinkedInem, poszerzyć aktualną wiedzę, wzbogacić dotychczasowe umiejętności. Szkoleniu towarzyszyło wiele zadań praktycznych, praca na własnych profilach, spersonalizowane rady. Z pewnością pomoże to pracownikom uczelni budować oraz wzmacniać swój wizerunek eksperta w sieci. Ponadto na szkoleniu panowała świetna atmosfera sprzyjająca wspólnej pracy. :) Ogromnie polecam!
Magda
Miałam wielką przyjemność uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Monikę, która krok po kroku przeprowadziła nas przez tajniki Linkedina. Monika bardzo skrupulatnie wsłuchiwała się w potrzeby całego zespołu biorącego udział w szkoleniu, jednocześnie podchodząc indywidualnie do potrzeb każdego z osobna. Uważam to za wielki plus! Monika podczas swojej pracy kładzie nacisk na praktykę, mobilizuje do działania i pozostaje w kontakcie nie tylko podczas trwania szkolenia. Dziękujemy za wiedzę, ale również poczucie humoru i elastyczne podejście do grafiku spotkań!
Laura
Monika była naszym trenerem podczas warsztatów LinkedIn w rekrutacji, jestem pod wrażeniem jej profesjonalizmu i zaangażowania. 🚀👏 Dużo praktycznych ćwiczeń, pomogło mi w zrozumieniu jak najlepiej wykorzystać platformę LinkedIn w procesie rekrutacji. Monika potrafiła wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia w sposób przystępny i zrozumiały. Regularne i interaktywne spotkania dawały mi przestrzeń do konsekwentnego realizowania założonych celów 💪. Gorąco polecam Monikę jako trenera i eksperta od LinkedIn. 🏆
Kamila
Po kilku warsztatach zrealizowanych przez Monikę u nas w firmie – mogę powiedzieć jedno: pełen profesjonalizm👏. Szybkie ustalenie terminów szkoleń🗓️, dostosowanie ich zakresu merytorycznego💡 i skupienie się na naszych celach🎯, sprawna realizacji i konkretnie zaplanowane aktywności do wykonania przez wszystkich uczestników już po szkoleniach🚀. Mnóstwo cennej wiedzy podanej w przystępny sposób, profesjonalnie i w miłej atmosferze. Wszystkim polecam!👍👍👍
Jerzy
Brałem udział w szkoleniu przygotowanym i prowadzonym przez Monikę na przestrzeni kilku miesięcy. W tym czasie poznałem Monikę z perspektywy jej ucznia, ale i partnera w zakresie wymiany doświadczeń zawodowych. Jako wykładowca – trener, Monika łączy kilka aspektów dobrego przygotowania do w/w ról – jest metodyczna, odpowiednio dyscyplinuje, posiada wiedzę i doskonale ją dystrybuuje. Jej warsztat potwierdza dojrzałość i gotowość do działania operacyjnego na najwyższym szczeblu. Zdecydowanie polecam Monika Gawanowska jako szeroko pojętego partnera zarówno w aspekcie wsparcia FTE, jak i na poziomie usprawniania organizacji. Monika, dziękuję.
Sławek
Miałam okazję współpracować z Moniką w ramach szkolenia LinkedIn w biznesie. Podczas procesu szkoleniowego Monika bardzo dobrze rozłożyła proporcje pomiędzy teorią a praktyką. Mimo określonego programu elastycznie dopasowywała tematykę do naszych bieżących potrzeb. Przez cały czas był z nią świetny kontakt. Zawsze była przygotowana do zajęć, punktualna i otwarta na nasze sugestie. I w sumie co najważniejsze, widzę duży postęp w zakresie jakości mojego konta LinkedIn a także samego użytkowania tego medium. Widzę też ogromny progres u innych uczestników. 🙂 Gdyby ktoś się wahał, czy warto współpracować z Moniką, to według mnie warto!
Gosia
Polecam szkolenia Pani Moniki. Są przygotowane i przeprowadzone w profesjonalnej formie. Bardzo duży nacisk jest położony na praktykę, a zaplanowane ćwiczenia pozwalają od razu sprawdzić rezultat metod, których uczy Pani Monika. Jednocześnie, będąc sympatyczną osobą, potrafi zbudować dobrą atmosferę, która sprzyja przyswajaniu wiedzy. 10/10
Anna
Polecam e-book LINKEDIN DLA REKRUTERÓW autorstwa P. Moniki, który jest praktycznym, bardzo konkretnym poradnikiem. Kupując e-book skorzystałam z pakietowej możliwości konsultacji, które były bardzo merytorycznie spędzoną godziną z przydatnymi wskazówkami i inspirującymi pomysłami. W aktualnym "zalewie" poradników, e-booków, doradców i coachów ten wybór był strzałem w 10. Bardzo efektywnie spożytkowane pieniądze:-) Polecam!
Monika
Właśnie słucham webinaru Moniki o LinkedInie w praktyce. Czytam sobie blog, zapisałam się na darmowy kurs przez newsletter itd. Z materiałów wynika, że Monika jest naprawdę ekspertką w dziedzinie LinkedIna. W sieci dzieli się całą masą darmowej wiedzy, przekazywanej w sposób bardzo praktyczny. Rozkłada LinkedInowe tematy na czynniki pierwsze i prowadzi przez nie krok po kroku. Bardzo pomocne!
Maja
W tym roku mieliśmy przyjemność realizować z Moniką Gawanowską dwa szkolenia - dla zespołu handlowego oraz zespołu HR. W obu przypadkach byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Uczestnicy szkoleń szczególnie docenili profesjonalizm Moniki, jej zaangażowanie, konkretny sposób komunikacji oraz otwartość na dyskusję i pytania pojawiające się w trakcie szkoleń. Od pierwszego kontaktu z Moniką, wyraźnie widoczne było jej nastawienie na praktyczne wdrożenie wiedzy ze szkolenia. Misternie zaplanowane zadania poszkoleniowe oraz follow up-y zrobiły swoje, czego efekty widoczne są do dziś. Dziękujemy 🙂
Anna
Trener Monika to osoba która jest specjalistką w tym co robi i stara się bardzo precyzyjnie przekazać już posiadaną wiedzę oraz doświadczenie. Cenne uwagi wdrażam w social mediach. Z wszystkimi wskazówkami które udziela trenerka Monika polecam się zapoznać oraz zaangażować aby twoja aktywność lub twój profil stały się bardzo profesjonalne.
Jacek
Miałam przyjemność zaprosić Monikę do przeprowadzenia szkolenia z zakresu LinkedIn organizowanego dla zespołu sprzedaży. Monika jest z pewnością osobą, która łączy ogrom wiedzy praktycznej i teoretycznej z umiejętnością słuchania i analizowania konkretnych case’ów uczestników szkolenia, pokazując przy tym indywidualne podejście do tematu. Oprócz tego posiada wyjątkowe umiejętności radzenia sobie z zespołem na różnym poziomie wiedzy w zakresie omawianych bloków tematycznych. Organizacja, wiedza, zaangażowanie i poczucie humoru Moniki to elementy, które sprawiają, że przeprowadzone przez nią szkolenie pozostawia jedynie pozytywne wspomnienia i chęć do kolejnego kontaktu! :).
Sylwia
Monika jest ekstremalnie konkretna, współpraca z nią, daje niesamowitą ilość praktycznej wiedzy i umiejętności do zastosowania od razu. Potrafi specjalistyczną wiedza dzielić się w sposób bardzo przystępny i łatwy do zastosowania. To co wyróżnia Monikę to jest zaufanie i otwartości nawet w stosunku do nowych osób. Doceniam pomoc Moniki, jej inspirację, wspaniałomyślność w dzieleniu się wiedzą i powtórzę po raz kolejny, PRAKTYCZNOŚĆ wskazówek i wiedzy z obszaru komunikacji na, budowania marki osobistej na LinkedIn. Jeżeli szukasz wsparcia w tym obszarze to Monika zajmuję się Twoją promocją a nie autopromocją. Monika dziękuję za pomoc.
Marcin
Monika jest uczciwa w tym co robi - nie generuje Potrzeb, żeby na siłę upsellować swój produkt. Jednocześnie ma bardzo dużą wiedzę, którą potrafi w przystępny sposób przekazać. Osobiście polecam ;)
Marcin
PROFESJONALIZM! Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w szkoleniu z LinkedIn. Pani Monika wykazała się niebywałym profesjonalizmem i pasją! Zaraziła nas swoją pasją do programu LinkedIn. Rozpoczynaliśmy szkolenie z zerową wiedzą a ukończyliśmy z wysoką wiedzą na temat programu LinkedIn oraz z umiejętnością profesjonalnego obsługiwania się nim. Jeżeli zastanawiasz się nad sensem tego typu szkolenia – my jesteśmy najlepszym przykładem jak może się zmienić podejście do programu oraz ile można zyskać dzięki jego obsłudze
Bartłomiej
Współpracę z Moniką mogę określić jako nadzwyczajną, pełną profesjonalizmu i odkrywania nieznanych wcześniej kierunków. Podnoszenie kompetencji podczas kilku godzin szkoleń nie było łatwą drogą, ale wyrozumiałość, spokój, a także umiejętności poruszania się po Linkedin, pozwoliły zrozumieć jakie naprawdę korzyści można osiągnąć dzięki nowemu narzędziu. Przekazana w sposób czytelny i klarowny wiedza, poparta zarówno przykładami jak i ćwiczeniami pozwoliła na pełne zaangażowanie i zrozumienie od samego początku celu szkolenia całego zespołu. Monika, jako trener umiejętnie, ale w sposób konsekwentny potrafi wydobyć z osób, które szkoli niesamowitą energię. Posiada wyjątkowe umiejętności radzenia sobie z zespołem na różnym poziomie wiedzy. Przygotowanie materiałów dla niejednorodnej grupy na pewno nie było łatwe, ale wszystko, przez cały cykl szkoleń, działało perfekcyjnie. To oczywiście określa też Monikę, jako osobę. Monika, jeszcze raz dziękuję!!
Krzysztof
Szkolenie, które przeprowadziła z nami Monika, pozwoliło uporządkować i poszerzyć naszą wiedzę na temat sposobu działania osób i firm na LinkedIn. Monika przeprowadziła nas przez meandry tej platformy z pełnym profesjonalizmem i rzeczowością. Wiedza podana została w przystępny i zrozumiały sposób. Szczerze polecam!
Piotr
Monika przeprowadziła w naszej firmie szkolnie dotyczące korzystania z LinkedIn z perspektywy rekrutera. Szkolenie było wartościowe dla całego zespołu. Szkolenie uporządkowało podstawową wiedzę wśród rekruterów. Po szkoleniu otrzymaliśmy materiały, które są przydatne w codziennej pracy z LinkedIn. Monika posiada sporą wiedzę z tego tematu.
Anna
Skorzystałam z mini kursów przygotowanych przez Monikę (Podstawy LinkedIn i Networking na LinkedIn). I bardzo jej za nie dziękuję! Każdy początkujący użytkownik LI powinien od nich zacząć! Są przygotowane w sposób przejrzysty i angażujący kursanta do działania. Porządkują wiedzę i prowadzą do efektywniejszego wykorzystywania możliwości tej platformy. Profesjonalizm oraz głęboka wiedza Moniki przejawia się w w treściach, jak również w samej formie kursów. Szczerze polecam!
Justyna
Monika przeprowadziła i zorganizowała w naszej firmie szkolenie z zakresu wykorzystania LinkedIn in w procesie rekrutacji i poszukiwania potencjalnych pracowników. Szkolenie oparte było o praktykę oraz ćwiczenia, które uwzględniały specyfikę branży oraz aktualne potrzeby rekrutacyjne. Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu Moniki zmieniłam schemat swojego działania w kontakcie z użytkownikami co przełożyło się na wzrost efektywności mojej pracy. Monika zaprezentowała ciekawe materiały, z których korzystam do tej pory np. w zakresie dbałości o urozmaicenie publikowanych treści na moim profilu. Polecam współpracę z Moniką!
Karolina
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze szkolenia przeprowadzonego przez Panią Monikę. Pomogła nam zrozumieć jak w płynny i użyteczny sposób możemy się posługiwać naszymi profilami Linked In. Nauczyła nas także jak zbudować naszą markę osobistą. Pani Monika jest zaangażowana, profesjonalna i posiada dużą wiedzę w zakresie LinkedIn. Osoba godna polecenia!
Alexandra
Miałem okazję spotkać Monikę Gawanowską podczas warsztatów dla studentów i studentek, przeprowadzonych w ramach realizowanego przez nas projektu My Digital Life. Zajęcia poświęcone budowaniu marki osobistej w sieci były energetyczne i angażujące. Łączyły w sobie przestrzeń do indywidualnej pracy i refleksji z grupowymi dyskusjami i praktycznymi poradami. Jestem pewien, że studenci i studentki UŁ wyciągną z nich wiele dla siebie i wykorzystają wiedzę do łatwiejszego wejścia na rynek pracy. Informacje zwrotne od grupy potwierdzają tę opinię.
Jędrzej
Po trzydziestu latach pracy w korporacji zostałam przedsiębiorcą i potrzebowałam nowego pozycjonowania na LinkedIn, który z social media, na którym "się jest, bo wszyscy są" stał się moim głównym narzędziem komunikacji z obecnymi i przyszłymi klientami. Monikę usłyszałam w którymś z podcastów i postanowiłam zainwestować w indywidualny tok nauczania :) Cztery spotkania rozłożone w czasie dały mi maksimum wiedzy, multum materiałów, wiele tips and tricks i dużo nowej linkedinowej pewności siebie. Monika jest bardzo zaangażowanym nauczycielem, merytorycznie bezbłędnym. Serdecznie polecam
Magdalena
Serdecznie polecam szkolenia Moniki Gawanowskiej, która przeprowadziła jak do tej pory dwa webinary dla społeczności Her Impact- treści są dostępne na platformie. Były to niezwykle merytoryczne i wartościowe spotkania o LinkedIn, z mnóstwem przydatnych wskazówek w budowaniu i dbaniu o swoją markę online. Uczestniczki są zachwycone!
Magdalena
Monika przygotowała 2- dniowe szkolenie z LinkedIn dla mojego zespołu. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno ze spotkań jak i obszernych materiałów, które otrzymaliśmy. Dziękujemy za podwyższenie naszych kompetencji w firmie!
Pola
Monika prowadziła dla nas, homestagerek szkolenie - merytorycznie, ze swadą, w jasny, klarowny sposób tłumacząc wszelkie kwestie związane z budowaniem marki osobistej na Linkedin. Szczerze polecam i sama w przyszłości chętnie skorzystam ponownie.
Agata
Miałam okazję współpracować z Moniką przy okazji wydarzenia Soft Skills Week 2021 organizowanego przez Koło Naukowe Strategii Gospodarczej UW. W ramach cyklu uczestniczyłam w spotkaniu z Moniką dotyczącym personal brandingu na LinkedIn. Świetny wykład połączony z elementami warsztatów, profesjonalne podejście, praktyczne rady, a nawet konkurs z możliwością wygrania autorskiej książki. A to wszystko w bardzo przyjaznej atmosferze! Serdecznie polecam współpracę z Moniką☺️
Adela
Monika przeprowadziła niesamowicie ciekawe spotkanie nt. budowania swojego profilu i marki osobistej na LinkedIn w ramach wydarzenia Soft Skills Week 2021 organizowanego przez Koło Naukowe Strategii Gospodarczej UW. Nie brakowało ciekawostek, a podsumowaniem spotkania był konkurs, w którym Monika przekazała jednemu ze studentów swoją autorską książkę. Gorąco polecam!
Weronika
Cieszę się, że trafiłam na szkolenie do osoby, która traktuje LI jako narzędzie pracy a nie "religię" :). Szkolenie Pani Moniki było bardzo dobrze zorganizowane. W sposób przejrzysty i ciekawy przekazała informacje i opowiedziała o swoich doświadczeniach. Serdecznie dziękuję!
Karolina
Polecam współpracę z Panią Moniką! Pani Monika przeprowadziła dla naszego zespołu szkolenie z LinkedIn (w tym Sales Navigator). Dostarczyła nam sporo cennej wiedzy w sposób jak najbardziej profesjonalny i w bardzo miłej atmosferze. Z przyjemnością nawiążemy współpracę w przyszłości. Dziękuję i pozdrawiam!
Aleksander
Miałem okazję koordynować w mojej firmie warsztaty prowadzone przez Monikę. Od samego początku nasza współpraca przebiegała wyśmienicie. Zarówno komunikacja i przygotowanie przed warsztatami jak i ich poziom merytoryczny świadczą o jej ogromnej wiedzy w zakresie Linkedin-a - personal branding-u, social selling-u, skalowaniu procesów sprzedażowych oraz organizacji działań zespołu na tej platformie. Nic dodać, nic ująć - serdecznie polecam prowadzone przez Monikę warsztaty.
Aleksander
Serdecznie polecam współpracę z Moniką. Miałem przyjemność uczestniczyć w kursie, który umożliwił zdobycie wiedzy teoretycznej oraz praktycznej z zakresu obsługi LinkedIn. Dziękuję za pomoc!
Dominik
Fantastyczne warsztaty! Monika jest osobą przede wszystkim uśmiechnięta i otwartą. Swoboda z jaką wypowiada się w tematach LinkedIn’a oraz budowania marki osobistej pokazuje ogrom jej wiedzy. Jestem zaskoczony i jak będę mieć możliwość to ponownie skorzystam z okazji czerpania wiedzy od Moniki.
Krzysztof
Pani Monika przeprowadziła szkolenie dla Członków Koła Naukowego Nowoczesnego Marketingu WSFiZ w Białymstoku na temat tajników budowania marki i rozwijania kariery za pośrednictwem LinkedIn. To był na prawdę duży zastrzyk praktycznej wiedzy przekazanej w bardzo prosty, a zarazem ciekawy sposób. Pani Monika odpowiedziała również wyczerpująco na wszystkie zadane pytania. Ponadto uczestnicy szkolenia otrzymali dodatkowe materiały do pogłębienia i utrwalenia zdobytej wiedzy. Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z Panią Moniką.
Beata
Monika prezentuje profesjonalne podejście. Ma szeroką wiedze dot. działania na Linkedinie. Była prelegentką na mojej konferencji Przygotuj się na burzliwy rynek pracy, gdzie pokazała jak dobrze działać na Linkedinie w kontekście poszukiwania pracy. Współpracę oceniam jako doskonałą. Od razu nawiązałyśmy nić porozumienia i wszystko przebiegło bez zakłóceń. Polecam :-)
Izabela
Brałam udział w jednym ze szkoleń prowadzonym przez Panią Monikę. Pani Monika profesjonalnie poprowadziła szkolenie, które było merytoryczne a co najważniejsze poparte przykładami z życia i doświadczenia.
Irena
Pani Monika w bardzo przystępny i ciekawy sposób przedstawiła tajniki LinkedIna i Marketingu na szkoleniu "Tajniki budowania marki i rozwijania kariery za pośrednictwem LinkedIn", w którym uczestniczyłam.
Klaudia
W imieniu Rockfon Polska dziękujemy bardzo Pani Monice za szkolenie z LinkedIn dla naszego zespołu handlowego! Szkolenie zostało przeprowadzone według naszych indywidualnych zapotrzebowań. Fantastyczna atmosfera, przystępna forma przekazania materiału, praktyczne wskazówki, i świetne materiały szkoleniowe. Rekomendujemy i polecamy! :)
Lizaveta
Pani Monika przeprowadziła profesjonalne i bardzo praktyczne szkolenie dla pracowników firmy Polflor. Sprawnie, rzeczowo, konkretnie i z poczuciem humoru. Dalej będziemy korzystać ze wsparcia z Pani Moniki przy kolejnych projektach. Rekomenduję i polecam!
Adam
Kapitalne! Po prostu kapitalne warsztaty. Monika Gawanowska łączy ogrom wiedzy z perfekcyjnym wyczuciem uczestników szkolenia, dzięki czemu utrzymuje u nich 100% zaangażowania przez cały czas trwania zajęć.Nie ma szans na to, żeby nie przyswoić informacji, które Monika przekazuje. Treść zawsze w punkt i klarownie przedstawiona. Monika jest otwarta na pytania i sugestie, w każdym momencie gotowa do wyjaśnienia kwestii, pogłębienia danego wątku. Ma się poczucie, że Monika faktycznie "jest dla nas". To zapewnia komfort i swobodę, która sprzyja interakcjom, a to utrwalaniu wiedzy. Dzięki jej szkoleniu nauczyliśmy się korzystać z funkcjonalności LinkedIn, o których nie mieliśmy pojęcia (jak np. odpowiednie wyszukiwanie osób ze względu na złożone kryteria) i budować swój wizerunek w sposób atrakcyjny dla pracodawców i klientów. Szczerze polecam Monikę Gawanowską. Jest świetnym ekspertem i super człowiekiem!
Igor
Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu budowania własnej marki za pomocą Linked in prowadzonym przez Panią Monikę Gawanowską. Treściwie i ciekawie prowadzone szkolenie pozwoliło mi uzupełnić wiedzę o istotne kwestie dotyczące działania algorytmu i sposobu korzystania z profilu, na co szczególnie warto zwrócić uwagę. Szkolenie wzbogaciło moją wiedzę o formy łatwego wyszukiwania pożądanych wyświetleń. Warsztat przybliżył mi spojrzenie pod kątem odbiorców reprezentowanego profilu, publikacji i udostępniania, a także poleceń i komentarzy.
Joanna
Polecam współpracę z p. Moniką. Bardzo mi pomogła w sposób szybki i prosty oswoić się z Lindkedin. :). p. Monika jest bardzo profesjonalną i miłą osobą.
Aleksandra
Rekomenduję współpracę z Moniką. Najważniejsze to oczywiście rzetelna wiedza, która w szybkim czasie pozwala oswoić się z narzędziem jakim jest Linkedin, nawet jeśli wcześniej nie miało się z nim żadnej styczności. Kolejny plus to łatwy kontakt i bardzo przyjemna atmosfera współpracy. Tak po ludzku, polecam.
Jakub
Zdecydowanie polecam współpracę z Moniką. Jasno, rzeczowo i krok po kroku prowadzi konsultacje z klientem. Pomaga i merytorycznie i technicznie. Jest nastawiona na pomoc i na uczciwą komunikację, co w przypadku trenerów z obszaru social-media wcele nie jest takie oczywiste. Tym bardziej cenna współpraca.
Nelli
Zdecydowanie polecam współpracę z Moniką Cały etap współpracy od pierwszych rozmów był rzeczowy i dowożony na czas. Doceniam Komunikacje i wspólne zrozumienie. Rady i wskazówki odrazu zastały wdrożone. Dziękuję.
Adam
Monika była prelegentem wydarzenia “Letnia Akademia Kompetencji Biura Karier KUL”, które organizowałam z ramienia Biura Karier KUL. Podczas swojego webinaru "LinkedIn dla szukających pracy – jak robić to dobrze?" przekazała ogrom praktycznej wiedzy, którą nabyła przez lata. Podzieliła się nią bezpłatnie ze studentami i absolwentami, którzy wkraczają na rynek pracy i szukają alternatywy od tradycyjnego CV. Monika to znawca tematyki oraz angażujący mówca. Merytorycznie, inspirująco i w przystępny sposób – tak mogę ocenić jej wystąpienie.
Marta
Uczestniczyłam w szkoleniu z LinkedIn, który prowadziła Pani Monika. Niezwykle cenne informacje, wskazówki, dużo dodatkowych materiałów. Lekcje przemyślane, zorganizowane, pogrupowane, by stopniowo wprowadzać nas w tajniki LinkedIn. Jestem bardzo zadowolona i każdemu rekomenduje szkolenia z Panią Moniką. Bardzo otwarta, przemiła osoba, która wszystko dokładnie tłumaczy, by każdy uczestnik mógł zrozumieć zasady LinkedIn. Polecam współpracę z Panią Moniką.
Monika
Serdecznie polecamy współpracę z Panią Moniką Gawanowską w zakresie szkoleń z LinkedIn. Pani Monika przeprowadziła dla nas trwającą 6 tygodni akademię LinkedIn. Doceniamy jej profesjonalizm, wiedzę oraz poczucie humoru. Wszyscy uczestnicy otrzymali dodatkowe materiały, które umożliwiły utrwalenie i pogłębienie zdobytych umiejętności. Pani Monika okazała nam wsparcie zarówno podczas spotkań, jak i pomiędzy nimi. Z przyjemnością nawiążemy współpracę w przyszłości.
Tomasz
Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu online dot. LinkedIn, które Monika poprowadziła bardzo rzeczowo, konkretnie i profesjonalnie. Posiada ogromną wiedzę, którą dzieli się w bardzo przystępny i niezwykle sympatyczny sposób. Chętnie odpowiada na wszystkie pytania nie tylko pojawiające się podczas szkolenia, ale również po jego zakończeniu. Wiele cennych rad pozwoliło mi odświeżyć moje konto na LinkedIn i nareszcie zacząć z niego właściwie korzystać. Współpraca z Moniką to niezwykła przyjemność dająca ogromne efekty! Polecam!
Beata
Otrzymałem profesjonale i rzeczowe odpowiedzi na nurtujące mnie wątpliwości co do funkcjonowania socjal mediów w biznesie. Monika z pełnym zaangażowaniem przeprowadziła mnie przez meandry zależności pomiędzy życiem firmy on-line i offline. Polecam jej profesjonalizm z pełną odpowiedzialnością.
Tomasz
Wiedza i praktyczne doświadczenie, zaangażowanie i profesjonalizm, przyjazne podejście i życzliwa atmosfera współpracy. Z przyjemnością polecam:)
Marek
Monika przygotowała analizę mojego profilu na Linkedin. Krótką, ale bardzo konkretną i treściwą. Dzięki jej wskazówkom działam dziś tutaj dużo efektywniej. Polecam!
Danuta
Pani Monika ma bardzo dobre podejście do ludzi i do biznesu, a swoją wiedzą w bardzo przejrzysty sposób umie pomóc drugiej osobie. Przeprowadzone konsultacje to zbiór wielu informacji, każda informacja w punkt dotyczy danej osoby i tego jak można jeszcze efektywniej zarządzać swoimi danymi. Super człowiek i super produkt.
Marcin
Monika bardzo praktycznie podchodzi do pracy z klientem. Jej pomoc dotyczy konkretnych obszarów od strony merytorycznej i technicznej. Jest nastawiona na potrzeby klienta i pomaga rozwiązywać wybrane przez niego problemy. Wysyła dodatkowe materiały po spotkaniu co jest bardzo cenne. Z powodzeniem wykorzystuje narzędzia do współpracy zdalnej.
Barbara
Z Panią Monika miałam przyjemność uczestniczyć w indywidualnych szkoleniach on-line na temat rekrutacji w Linkedin. Pani Monika od początku bardzo profesjonalnie podchodzi do szkolenia, jest wzorowo przygotowana, jest prawdziwym fachowcem jeśli chodzi o Linkedin. Począwszy od przesłanego planu szkolenia i zapytania o moje potrzeby szkoleniowe po fantastyczny kontakt przez skypa i kończąc na wysłaniu filmików, z tego co robiłyśmy. Wszystkim polecam!
Agnieszka
Korzystałem z konsultacji Pani Moniki w zakresie korzystania z linkedin . Konsultacje zostały przeprowadzone w bardzo profesjonalny sposób i wszystko było zrozumiałe. Otrzymałem więcej niż oczekiwałem. Zdecydowanie polecam skorzystanie z ogromnej wiedzy jaką dysponuję Pani Monika.💪👌
Adam
Monika zna LinkedIn jak nikt inny. Zależało mi na tworzeniu stron WWW w WordPress, a dzięki wskazówkom Moniki podjąłem się wielu współprac. Dziękuję
Patryk
I had a pleasure to work with Monika on my understanding of the Linkedin platform. I was amazed by her personality, knowledge and professionalism and the fact that she knew precisely what changes i needed to apply to my profile to increase my "business look". Advice she has given me is priceless. Thank you very much Monika and i wish you all the best!
Yannick
Wspólnie z Moniką pracowałyśmy nad zbudowaniem mojego profilu na LinkedIn. "Wspólnie" to kluczowe słowo. Pomoc Moniki nie ogranicza się do instrukcji, jak ustawić zdjęcie profilowe i udzielenia rady "działaj aktywnie". Zdecydowanie nie! Monika skupia się na zrozumieniu celów, które chcemy osiągnąć i wskazuje najlepszą do tego drogę. Co ważne, bardzo angażuje się w prowadzone szkolenie, a budowanie profilu na LinkedIn wraz z nią, to budowanie także swojej strategii wizerunkowej. Przy tym wszystkim Monika jest bardzo otwarta na drugiego człowieka, empatyczna i łatwo złapać z nią kontakt. To niezmiernie ważne, bo budować swój profil w SM, to budować swój wizerunek w ogóle. Monika ma widzę, w oparciu o którą śmiało warto działać.
Paulina
Polecam Panią Monikę Gawanowską w szkoleniach w różnych branżach dotyczących sprzedaży. Pani Moniko dziękuje za szkolenie „Skuteczne Social Media w promocji firmy” mimo,iż było to prawie rok temu - zawsze wraca do nabytej w tamtym czasie wiedzy.
Agnieszka
Spotkanie grupy linkedIn ,które prowadziła Monika było wspaniałe. Byłem tam pierwszy raz i mam nadzieję,że nieostatni. Mnóstwo ciekawych ludzi, mnóstwo pomysłów i mnóstwo indywidualności. Tam nie bywają ludzie z przypadku. No i prowadząca, ogromna wiedza, bardzo pomocna i przemiła.
Wojciech
Uczestniczyłam w spotkaniach Linkedln Lokal w Białymstoku organizowanych przez Monikę. Dzięki temu poznałam Monikę jako osobę pełną pomysłów i energii do ich realizacji, a przede wszystkim profesjonalistkę w swojej branży. Spotkania Linkedln dają możliwość nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń, a także poczynienia pierwszych kroków w poszerzeniu swojej działalności o sferę on-line.
Ewa
Kilka cennych rad pozwoliło mi uaktywnić moje konto na Linkedinie i zacząć z niego właściwie korzystać. Z pewnością będę zaglądać do Pani częściej. Dziękuję za pomoc!
Monika
Serdecznie polecam szkolenia z p. Moniką. Krótki kilkugodzinny projekt pozwolił na zdobycie wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej z zakresu obsługi Linked In oraz prowadzenia rekrutacji przy jego pomocy. Tego właśnie szukałam.
Katarzyna
Bardzo profesjonale i kompleksowe szkolenie z funkcjonalności LinkedIn. Monika posiada niezwykle kompleksową wiedzę, którą przekazuje w przystępny sposób. Jednocześnie odpowiada na wszystkie pytania pojawiające się podczas szkolenia. Idealne połączenie teorii z praktyką, warsztaty przeprowadzone na najwyższym poziomie! Ponadto, na szkoleniu panuje bardzo sympatyczna atmosfera, a Monika trafnie podsumowuje każdy omówiony aspekt. Polecam serdecznie, bo współpraca z Moniką to czysta przyjemność dająca ogromne efekty! :)
Agnieszka
Serdecznie polecam Panią Monikę. Doskonałe planowanie czasu oraz usługi dostarczone na najwyższym poziomie, zgodnie z obietnicą.
Agnieszka
Serdecznie polecam usługi Pani Moniki. Uczestniczyłem w spotkaniach LinkedIn Local, które prowadzi i organizuje, a także w szkoleniach. Za każdym razem zaskakuje mnie wiedzą i profesjonalizmem. Wyjątkowo ciepła życzliwość Pani Moniki ułatwia przyswojenie wiedzy :-)
Tomasz
Z przyjemnością rekomendujemy Panią Monikę Gawanowską jako szkoleniowca w zakresie LinkedIn. Szczególnie doceniamy podzielenie się najlepszymi praktykami oraz profesjonalizm w przygotowaniu i przeprowadzeniu warsztatów dla naszej firmy. W szczególności cenimy zmotywowanie nas do innego spojrzenia na kwestie związane z firmową stroną na LI oraz ćwiczenia praktyczne. Dodatkowo uświadomiliśmy sobie, dlaczego warto mieć konto na LinkedIn i jak je wykorzystywać do efektywnego budowania swojej marki osobistej, poprzez którą możemy wspierać także markę firmy.
Monika
Spotkanie prowadzone w sposób bardzo profesjonalny. Duża wiedza jaką dysponuje Pani Monika sprawia, że wystąpienia są ciekawe i wnoszą dużo wiedzy merytorycznej. Każdy, kto chciałby poszerzyć swoją umiejętność posługiwania się mediami społecznościowymi, budowaniem wizerunku firmy czy też być na bieżąco z nowymi technologiami nie może pominąć wystąpień Pani Moniki i zaproszonych gości. Przy całej profesjonalnej oprawie spotkania, nie sposób nie wspomnieć o przyjaznej atmosferze jaka zawiązuje się pomiędzy uczestnikami takiego seminarium. Serdecznie polecam! Na tych spotkaniach trzeba po prostu być!!!
Piotr
Bardzo mi się podoba idea spotkań LinkedIn Local, których hostem jest Monika, a w szczególności pomysł pracy w grupach. Daje to możliwość, a może nawet wymusza konieczność, nawiązania kontaktów z innymi uczestnikami, co nie zawsze każdemu przychodzi z łatwością. Brawo, dobra robota ! :) Czekam na więcej.
Mariola
Wspaniałe szkolenie pod względem merytorycznym. Monika kolejny raz udowodniła, że potrafi zaciekawić tematem. Jak zawsze perfekcyjnie przygotowana do prowadzenia szkolenia.
Marcin
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Duża wiedza. Inspirująca wymiana poglądów. Sympatyczna atmosfera...polecam szkolenia z Moniką
Agnieszka
Owocna i sympatyczna współpraca - poruszenie ważnych aspektów, wskazanie problemów oraz możliwości ich rozwiązania. Dziękuję za świetne spotkanie i osiągnięte doświadczenie !
Paweł
Monika jest profesjonalistką w tym, co robi oraz zna się na tym, co robi. Skorzystałam z indywidualnych konsultacji z Moniką w zakresie budowania marki oraz realizacji celów biznesowych na LinkedIn. Otrzymałam profesjonalne wsparcie, pełen pakiet informacji, rzetelną ocenę dotychczasowych działań i profilu oraz pełne podsumowanie tego, co zostało przepracowane. Szczerze polecam współpracę z Moniką - warto!
Beata
Bardzo polecam wspolprace z pania Monika Gawanowska. Uczestniczylam w dwugodzinnych warsztatach indywidualnych przez Skype i jestem z nich bardzo zadowolona, dowiedzialam sie mnostwo nowych rzeczy o LinkedIn. Czas minal niepostrzezenie. Polecam serdecznie!
Anna
Moniko, bardzo dziękuję za ciekawą prezentację w trakcie spotkania Studia Dobrych Rozwiązań w Białymstoku. Udało Ci się skupić uwagę i zainteresować swoim wystąpieniem naszych uczestników. Łatwość nawiązywania kontaktu, merytoryczne przygotowanie, rzeczowe argumenty i swoboda przekazywania myśli - to Twoje ogromne atuty, którymi sprawnie się posługujesz. Jeszcze raz dziękuję, że wprowadziłaś nas w tajniki personal brandingu i pokazałaś, co robić, by skutecznie dotrzeć do potencjalnych klientów przez social media!
Katarzyna
Moniczko było mi cudownie z Tobą pracować :) Bardzo profesjonalnie, ale i totalnie po ludzku obgadany temat organizacji profilu Linkedin. Jestem tu zupełnie nowa i nie ukrywam, że sporo pracy przede mną. Dzięki wiedzy przekazanej w pigułce już wiem jak się poruszać po tej platformie i jak ją rozwijać... reszta w moich rękach, które mają sporo roboty :) Dzięki Moniś serdecznie za super współpracę:)
Monika
Dziękuję Monice Gawanowskiej za przeprowadzenie wystąpienia „Skuteczne Social Media w promocji firmy” podczas Wielkiej Wymiany Kontaktów w Białymstoku przed ponad 50 osobami. Wystąpienie miało na celu przekazanie wiedzy z zakresu budowania wizerunku w social media, w tym w szczególności poprzez Linkedin. Monika Gawanowska jako mówca wykazała się pewnością siebie, charyzmą oraz profesjonalizmem podczas swojego wystąpienia. Jej prezentacja była bardzo merytoryczna oraz poparta licznymi przykładami z jej własnego doświadczenia biznesowego.
Katarzyna
Monika zaprosiła mnie do udziału w spotkaniu#LinkedInLocalBiałystok w roli prelegenta. Od początku naszych kontaktów doceniłem jej umiejętności komunikacyjne. Na każdym etapie przygotowań do wydarzenia wiedziałem "na czym stoję". Monika zajęła się promocją wydarzenia bardzo profesjonalnie, co miało swój wyraz w doskonałej frekwencji podczas eventu. Samo wydarzenie było doskonale zorganizowane. Monika dbała zarówno o komfort prelegentów jak i uczestników. Zarówno atrakcje dodatkowe jak i networking dodały kolorytu. Myślę, że Monika mogłaby odnosić duże sukcesy w branży eventowej.
Artur
Monika jest ekspertem w budowaniu marki osobistej. Narzędzie LinkedIN zna od podszewki i umie przekazać wiedzę w prosty, ale skuteczny sposób. Pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie.
Damian
Dziękuję Moniko. Inspirujące i rozjaśniające najważniejsze zagadnienia związane z linkedinem szkolenie. Pozwoli mi usystematyzować działania związane z promocją i działaniem na LinkedIn. Jeszcze raz dzięki
Radek
Warsztaty z Moniką to profesjonalna praca coachingowa i prezentacja fachowych treści. Spotkanie było bardzo krótkie i miało głównie wymiar zainteresowania tematem oraz ukierunkowaniem do dalszych działań. Główną moją wartością po spotkaniu było nawiązanie i ugruntowanie biznesowych kontaktów w lokalnej społeczności. Polecam i pozdrawiam.
Wiktor
Doskonała współpraca, profesjonalizm oraz wiedza w połączeniu z praktycznymi wskazówkami to cenne atuty Moniki. Szczerze polecam i rekomenduję oferowane usługi.
Mirosław
Monika potrafi zainspirować i pokazać sekrety takiego narzędzia jakim jest LinkedIn. Dzięki niektórym jej poradom, mój profil wygląda znacznie atrakcyjniej oraz ogląda go więcej osób. Dziękuję Monika!
Tomasz
Monika jest niesamowitą kobietą, empatycznym słuchaczem, genialnym strategiem. Godzina spędzona z Moniką podczas konsultacji dała mi więcej niż godziny szkoleń online. Z całego serca polecam współpracę z Moniką!
Justyna
Serdecznie polecam! Pani Monika to profesjonalista w każdym calu ! Z chęcią skorzystam z jej usług ponownie.
Ewelina
Bardzo profesjonalna analiza profilu, przydatne informacje zarówno techniczne jak i merytoryczne. Każdy powinien skorzystać z doświadczenia Pani Moniki. Polecam.
Piotr
Dziękuję bardzo za szkolenie z LinkedIN w Biznesie. Zdecydowanie otworzyło mi oczy na nieznane wcześniej aspekty LI. Jakkolwiek dla mnie LI to nowe medium, dzięki szkoleniu i wiedzy Moniki zyskałem przejrzyste spojrzenie na możliwości i aspekty tego portalu. Z pewnością dało to moim działaniom spore przyspieszenie. To czego bym sam długo szukał, u Moniki otrzymałem na tacy. Raz jeszcze dziękuję i do zobaczenia!
Paweł
Dziękuję za przekazanie wielu cennych informacji podczas szkolenia. Uwielbiam praktyczne i pragmatyczne podejście Moniki do tematu. 100% zaangażowania 100% przygotowania 100% profesjonalizmu.
Marta
Specjalistka od LinkedIn bez dwóch zdań. Nie znałem w ogóle tego portalu, a po szkoleniu z nią wiem już czym jest, jak działa i jakie ma możliwości. Gorąco polecam
Błażej
Monika poprowadziła całodniowe szkolenie dla mojego oddziału. Tematem szkolenia było budowanie relacji biznesowych w LinkedIn. Szkolenie zawierało część teoretyczną i warsztaty. Szkolenie bardzo profesjonalnie przygotowane, dostosowane zakresem do potrzeb i oczekiwań uczestników. Monika ma dużą wiedzę o LinkedIn i potrafi w interesującej i przystępnej formie ją przekazać. Polecam !
Monika
Monika przeprowadziła dla mnie konsultacje w zakresie profilu na LI. Rozwiała część moich wątpliwości i wskazała ciekawe tricki. Bardzo dziękuję za pomoc
Luiza
Kupiłam i przeczytałam książkę Moniki - " Marka osobista bez tajemnic". Treść książki mocno mnie zainspirowała oraz dała solidne podstawy do świadomego budowania swojej marki osobistej. Monikę, miałam przyjemność poznać osobiście podczas Jej szkolenia " Skuteczny profil na LinkedIn", które oczywiście bardzo polecam. Na tym szkoleniu poznałam najważniejsze podstawy do zbudowania profesjonalnego profilu na LinkedIn. Zaangażowanie Moniki oraz ogrom przydatnych informacji, które przekazywała skłonił mnie do zakupu kolejnego z Jej szkoleń - "LinkedIn w Biznesie". Podczas szkolenia Monika zdradziła mi najlepsze, skuteczne sposoby na rozwinięcie mojego profilu na LinkedIn oraz w oparciu o moje cele, pomogła opracować mój plan działania na LinkedIn. Wiem, że wiedza zdobyta na szkoleniach Moniki przyda mi się w dalszej pracy zawodowej. Na pewno skorzystam jeszcze z Jej pomocy, gdyż jest osobą rzetelną, konkretną, profesjonalną, a przede wszystkim znającą się na swojej pracy. Zaufałam Monice i nie żałuję. Serdecznie polecam Jej usługi.
Katarzyna
Monika Gawanowska przeprowadziła na nasze zlecenie w dniu 13.11.2018 roku szkolenie dedykowane Pracownikom Departamentu Sprzedaży z zakresu wykorzystania LinkedIn w pracy handlowca. Celem warsztatu było praktyczne pokazanie dlaczego warto być aktywnym na LinkedIn, określenie czynników sukcesu profilu, wypracowanie skutecznych metod rozwijania sieci kontaktów oraz pozyskiwania nowych kontrahentów. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny i zgodny z naszymi oczekiwaniami. Monika Gawanowska w sposób praktyczny przedstawiła tematykę szkolenia. Wykazała się dużą znajomością tematu i doświadczeniem, którym chętnie dzieliła się z uczestnikami. Uświadomiła jak istotna jest obecność w mediach społecznościowych, pokazała krok po kroku co należy zrobić, aby odnieść sukces. Monika Gawanowska to specjalista w zakresie LinkedIn i budowania marki za pośrednictwem mediów społecznościowych. Polecam ją wszystkim, którzy chcą się dowiedzieć w jaki sposób mogą je wykorzystać do realizacji swoich celów, przede wszystkim celów sprzedażowych.
Artur
Miałem okazję uczestniczyć w wydarzeniach organizowanych przez Monikę. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ją jako profesjonalistkę w zakresie budowania marki osobistej, nowoczesnych metod komunikacji biznesowej, a przede wszystkim specjalisty w zakresie LinkedIn. Monika jest osobą energiczną, pozytywną i uśmiechniętą co sprawia że współpraca z nią to czysta przyjemność. Szczerze polecam!
Andrzej
Brałam udział w szkoleniu organizowanym przez Monikę. Mogę z całą pewnością powiedzieć, że Monika jest osobą rzetelną, a wiedza, którą uzyskałam przyda mi się w dalszej pracy zawodowej.Poza tym Monika jest bardzo sympatyczną osobą. Polecam.
Joanna
Monika przygotowywała na organizowanym przeze mnie evencie warsztaty z tematyki budowania marki architekta wnętrz w social media. Warsztat wypadł megaprofesjonalnie, mogę bardzo szczerze polecić współpracę z Moniką - jest kompetentna, zdolna, świetnie umie nawiązywać kontakt z publicznością, zwraca uwagę także jej profesjonalizm i dobre przygotowanie. Dość powiedzieć, że warsztaty przez nią prowadzone cieszyły się na naszym wydarzeniu zdecydowanie największą frekwencją!
Justyna
Przede wszystkim - świetny kontakt, profesjonalne doradztwo w zakresie budowania profilu na LinkedIn. Otrzymałam wiele cennych uwag dotyczących zarówno ogólnego działania LinkedIn (których nie byłam świadoma), a także wskazówki dotyczące ulepszenia profilu. Polecam!
Luiza
Monika zrobiła w Białymstoku wydarzenie z cyklu #LinkedInLocal. Pojawiło się 150 osób pomimo niesprzyjającej pogody. Merytoryka na spotkaniu rewelacyjna, sama impreza również. Zna się na LinkedInie - polecam jej książki i wiedzę praktyczną!
Piotr
Możesz dwoić się i troić, latami czytać książki oraz zgłębiać arkana budowania marki osobistej... Tylko po co, skoro Monika zrobi to lepiej? ;) Organizacja, bezcenna wiedza oraz umiejętność jej przekazania plus świetne wystąpienia okraszone humorem i profesjonalizmem. To nie przelewki, a fakty. Serio - widziałem. Nie tylko na #LinkedInLocalBiałystok. :) I polecam!
Maciej
Uwielbiam warsztaty, a w szczególności te z ludźmi, którzy wiedzą co i dlaczego robią 🙂 Praca z Moniką to sama przyjemność,konkrety, wdrażanie nauki w praktykę i odpowiednia dawka dobrego humoru gratis. Polecam serdecznie wszystkim tym, którzy chcą tworzyć markę na najwyższym poziomie.
Ewelina
Od kilku lat mam konto na LinkedIn ale praktycznie z niego nie korzystałem. Stwierdziłem, że chcę wykorzystać ten portal do celów biznesowych i tak rozpoczęła się moja współpraca z Moniką... Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy! Dziękuję za owocne i praktyczne warsztaty z LinkedIn. W ciągu 8 godzin zrobiliśmy mnóstwo praktycznych rzeczy, które mam nadzieję zaowocują w przyszłości. Śmiało mogę polecić każdemu, kto chce wykorzystać LinkedIn do budowania swojego wizerunku oraz do zastosowań biznesowych!
Mateusz
Byłem na szkoleniu poprowadzonym przez Monikę, wiem że wiedza przez Nią przekazania zaowocuje. I przyniesie wiele korzyści dla osób które razem ze mną były na tym szkoleniu. Bardzo dziękuje za poświęcony nam czas :)
Piotr
Duża dawka wiedzy połączona z przyjemną atmosferą. Szkolenie z Moniką to był niezwykle produktywnie spędzony czas i wiele rzeczowych informacji, które z pewnością przydadzą się każdemu,kto chce poznać bliżej platformę LinkedIn. Dziękuję i polecam!
Anna
Polecam wszystkim usługi Moniki. Podczas szkolenia potrafiła przekazać sporą dawkę wiedzy merytorycznej dot. prowadzenia profili na linkedin'ie. W możliwościach jakie daje portal Linkedln jest ekspertem.
Jan
Dziękuję bardzo za doradztwo i cenne wskazówki. Polecam serdecznie wszystkim!
Ola
„Marka osobista bez tajemnic” Moniki Gawanowskiej to książka bardzo autentyczna pełna trafnych spostrzeżeń. Znajdziemy tam opisy zawodowych wyborów i konsekwencji wynikających z różnych okoliczności. To podręcznik tworzenia marki osobistej, a jednocześnie pełna życiowych refleksji książka. Dołączony zestaw ćwiczenia pozwala od razu zacząć, budować swoją markę. Wielka spójność słów i wykonanej przez Panią Monikę pracy jest przykładem, autentyczności i wartości budowania własnej marki. Wszystkim, którzy chcą podjąć działania na zbudowanie lub umocnienie swojej pozycji jako marki osobistej, z osobistego doświadczenia, gorąco polecam. Wojciech Rybicki przedsiębiorca stronadlafirmy.info
Wojciech
Dziękuję za ciekawe i inspirujące szkolenie. Dzięki przemyślanemu i konkretnemu układowi ćwiczeń i przekazywanych wiadomości uzyskałem sporą dawkę merytorycznej wiedzy dot. prowadzenia profili na linkedin'ie.
Łukasz
Serdecznie polecam współpracę z Moniką. Szkolenie, w którym miałam przyjemność uczestniczyć miało bardzo profesjonalny i praktyczny charakter. Bogata wiedza i doświadczenie, które posiada Monika świetnie przekłada się na jakość jej warsztatów. Dodatkowo, Monika przyciąga swoją osobowością oraz indywidualnym podejściem. Dziękuję za cenne wskazówki i sporą dawkę pozytywnej energii !
Natalia
Linkedin to portal, którego kompletnie nie znałem. Monika mówiła takim językiem, że nie mogłem się nie zainteresować. Jedno z najlepszych moich szkoleń. Wiedza bardzo praktyczna,same konkrety. Ciekawe podejście do człowieka i szkolenia. Polecam serdecznie
Maciej
Bardzo profesjonalne podejście, mnóstwo praktycznej wiedzy i świetna atmosfera. Jako uczestnik szkolenia miałam możliwość podwyższenia kwalifikacji z zakresu budowania marki osobistej oraz natychmiastowego polepszenia swojego wizerunku w sieci. Dzięki dokładnie przemyślanym technikom, ćwiczeniom i dopasowaniu poziomu do moich potrzeb miałam możliwość jak najszybciej zacząć pracować nad postawionym sobie celem. Serdecznie polecam!
Paulina
Cieszę się, że miałam okazję uczestniczyć w warsztatach z LinkedIna, które prowadziła Monika. Otrzymałam wiele wskazówek dotyczących mojego profilu. Jak najbardziej rekomenduje ;)
Magdalena
Uczestniczyłam w warsztatach z LinkedIna i jestem zachwycona! Każda minuta spotkania była przepełniona konkretami. Bez owijania w bawełnę, prosto i zrozumiale. Udzielała przydatnych rad i sugestii, które na pewno pomogą mi w prowadzeniu konta. Ogromnym plusem był praktyczny charakter zajęć. Pomogło mi to w zapamiętaniu informacji i oswojeniu się z platformą. Jeżeli kiedykolwiek będziesz miał okazję uczestniczyć w wydarzeniu prowadzonym przez Monikę, nie zastanawiaj się! Bo za tą przemiłą i radosną kobietą stoi ogrom wiedzy i doświadczenia, które skutecznie potrafi przekazać słuchaczom.
Paulina
Monika Gawanowska trener, autor, twórca programu szkoleniowego. Miałam okazję poznać ją osobiście i obserwować w wielu sytuacjach: na spotkaniu ze studentami, na dużym wystąpieniu przed publicznością - #LinkedinLocalBialystok, na jej autorskich warsztatach #SkutecznyProfilNaLinkedin - za każdym razem robi na mnie ogromne wrażenie i dokłada kolejny 👉 nowy element swojej układanki. I to mnie zaskoczyło, że treści nie były powtarzalne,a dostosowane do konkretnej grupy odbiorców. Skuteczny przekaz, profesjonalizm i praktyczne podejście do tematu porządkują i budują markę osobistą czy firmową od podstaw. Ta drobna kobietka z energią wulkanu zaskoczy niejednego 🔝 Więcej na jej temat dowiesz się z jej książki, którą szczerze polecam 👉 ‚Marka osobista bez tajemnic’ czy na jej stronie www. monikagawanowska.pl gdzie dzieli się swoją wiedzą. Kolejna wartościowa osoba na mojej drodze rozwoju. Monika Tobie dziękuję a innym POLECAM!
Agnieszka
Very friendly and helpful professional. Doing business with her is apleasure.
Matthew
Uczestniczyłam w jednym ze szkoleń prowadzonych przez Monikę.Nie żałuję ani jednej minuty na nim spędzonej. Bardzo merytoryczne, treściwe warsztaty, a przy tym przeprowadzone w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Otrzymałam obszerną porcję nieocenionej wiedzy za co jestem bardzo wdzięczna :)
Agata
Szkolenie prowadzone przez Monikę oceniam bardzo wysoko.Przygotowane bardzo rzeczowo i profesjonalnie. Dobrze dobrany materiał do grupy szkoleniowej, dobrze wyważone połączenie teorii i praktyki oraz luźna atmosfera sprawiła, że szkolenie było czystą przyjemnością. Z pełną odpowiedzialnością polecam!
Arkadiusz
Polecam profesjonalną pomoc Pani Moniki! Jej wskazówki były bardzo pomocne.
Arletta
Dziękuję Moniko za poświęcony czas na analizę mojego profilu i zaproszenie do dalszej współpracy doradczej. :) Pozdrawiam.
Edyta
Polecam Monikę za profesjonalne podejście, wiedzę i zaangażowanie.
Agnieszka
Dziękuję, za fachowe i konkretne wskazówki dotyczące mojego profilu. Oko profesjonalisty robi różnicę.
Karolina</cite?
Z wielką przyjemnością chcę polecić współpracę z Moniką Gawanowską. Jest osobą, która zna się na tworzeniu i promocji marki osobistej. Przekazuje swoją wiedzę w sposób zrozumiały i prosty. Ponad to jest osobą słowną, terminową i rzetelną, co zdecydowanie wpływa na satysfakcjonującą współpracę.
Gabriela
Monika Gawanowska udzieliła mi przydatnych porad odnośnie mojego profilu na Linkedin po dokładnym zapoznaniu się z moim profilem. Potrzebowałam spojrzenia z zewnątrz, chociaż sama na co dzień zajmuję się komunikacją w social media. Dzięki jej sugestiom wprowadziłam kilka zmian na korzyść na moim profilu. Rekomenduję jej usługi.
Małgorzata
Pani Monika udzieliła mi kilka cennych i pomocnych wskazówek dotyczących mojego profilu na linkedin. Jest rzetelna, terminowa oraz uprzejma. Polecam współpracę z Panią Moniką :)
Paulina
Pani Monika przeprowadziła analizę mojego profilu na Linkedin i udzieliła bardzo cennych wskazówek. Profesjonalizm, konkret,dokładność, ogromna wiedza. Polecam współpracę wszystkim,którzy potrzebują wsparcia w obszarze mediów społecznościowych.
Julita
Monika uwiodła mój zespół sprzedażowy w kilkanaście minut i skierowała go na nowe tory prowadzące do sprzedaży. Kupili Ją, słuchali a co najważniejsze po szkoleniu aktywnie pracują zgodnie z Jej zaleceniami. Takie podejście sprzedawców widzę pierwszy raz a widziałem sporo szkoleń...:) Mnie uświadomiła ogrom pracy jaki jest przed każdą firmą, która chce istnieć i skutecznie sprzedawać w zmieniającym się Świecie. Nie powinienem polecać usług Moniki konkurencji:) Proszę nie korzystajcie z jej usług im dłużej tym lepiej dla mnie i mojej firmy Noble Finance:) Z poważaniem Michał Czerny Prezes Zarządu
Michał
Pani Monika udzieliła mi klarownych i konkretnych wskazówek dotyczących mojego profilu na Linkedin. Jak najbardziej rekomenduję!
Marlena
Konkretne i celne sugestie. Polecam współpracę z Moniką.
Aleksandra
Opinie i rady przekazane przez Monikę były bardzo pomocne i wartościowe. Polecam!
Monika
Panią Monikę można opisać w następujący sposób: rzetelna,terminowa, konkretna i profesjonalna osoba.
Julia
Współpraca z Panią Moniką przebiegła rzetelnie i została przeprowadzona terminowo. Pani Monika analizowała moje dokumenty rekrutacyjne, uwagi zostały mi przekazane w sposób rzeczowy i czytelny. Wierzę, że wprowadzone zmiany zasugerowane przez Panią Monię poprawią moje dokumenty aplikacyjne. Jak najbardziej rekomenduję!
Anna
Podobnie jak CV nasz profil na LinkedIn musi w dzisiejszych czasach być atrakcyjny, wyróżniający się w masie innych użytkowników. Monika swoim profesjonalnym okiem spojrzała na mój profil i udzieliła cennych wskazówek jak poprawić, aby uatrakcyjnić swój profil.
Urszula
Monika udzieliła kilku bardzo trafnych wskazówek odnośnie mojego profilu na LinkedInie. Doceniam dużą wiedzę i doświadczenie w tym temacie, a jeszcze bardziej - sprofilowanie porad pod konkretną osobę. Polecam współpracę z Moniką!
Maria
Profesjonalna pomoc w kreowaniu osobistego wizerunku, trafnerady i profesjonalna współpraca.
Aleksandra
Monika udzieliła mi kilku cennych wskazówek dotyczących mojego profilu. Bardzo konkretnie przedstawiła obszary wymagające zmian,porady były przejrzyste i stosunkowo łatwe do zastosowania.Serdecznie polecam współpracę z Moniką!
Ariadna
Monika zaoferowała "recenzję" mojego profilu na LinkedIn. Otrzymałam przydatne konkretne wskazówki, które na pewno niezwłocznie wdrożę! To kolejny mały krok do zawodowego sukcesu. Dziękuję za pomoc i cenne rady :)
Monika
Słowna osoba. Mimo natłoku zleceń dotrzymała słowa i zrecenzowała moje konto na LinkedIn. Bardzo rzeczowo i celnie określiła zmiany potrzebne na moim koncie. Myślę, że po zmianach mam szansę na skuteczniejsze docieranie do czytelników i zleceniodawców.
Anna
To istne zbawienie, że w trakcie budowania swojego profilu na LinkedIn można skorzystać z wiedzy, doświadczenia, rad takiej osoby jak Pani Monika. Dziękuję bardzo za rzetelność, słowność, terminowość i celność w ocenie. Teraz zabieram się do pracy, w zgodzie z Pani wskazówkami. Innym zaś szczerze polecam Pani usługi, naprawdę warto.
Dorota
Wskazówki dotyczące rozwoju profilu na LinkedIn, które otrzymałam od Pani Moniki okazały się bardzo przydatne. Pokazały mi, jak powinna zbudować mój profil od podstaw, na co zwrócić uwagę i nad czym się zastanowić. Dzięki nim wiem, na czym powinnam się teraz skupić i jakie podjąć kolejne kroki w rozwijaniu mojego profilu. Dziękuję bardzo!
Emilia
Monika: ✔ PROFESJONALIZM, merytoryka wypowiedzi,doświadczenie. ✔ Otwartość na drugiego człowieka. ✔Niebywała umiejętność analizy problemu. Od serca POLECAM Monikę.
Piotr
Polecam! Bardzo! Za rzetelność, za konkret! Za profesjonalizm!
Marta
Pani Monika Gawanowska zaproponowała mi pomoc w ulepszeniu i uzupełnieniu mojego profilu LindkedIn. Oferta trafiła do mnie idealnie, bo od dawna chciałam to zrobić, ale nie mogłam się zmobilizować. Uwagi i sugestie Pani Moniki były rzetelne i niezwykle cenne - otrzymałam je po analizie mojego profilu, w dość szybkim czasie. Z pewnością w najbliższych tygodniach będę je wdrażać. Kontakt z Panią Moniką był stały, nie musiałam czekać na odpowiedź, Pani Monika udzieliła mi też dodatkowych informacji nt. zakładaniu profilu fundacyjnego, gdyż byłam tym także zainteresowana. Bardzo polecam współpracę z Panią Moniką Gawanowską jednocześnie dziękując za Jej pomoc!
Katarzyna
Niniejszym bardzo dziękuję Tobie, Moniko, za niezwykle cenne rady i uwagi co do mojego profilu na LinkedIn. Powoli zaczynam wprowadzać je już w LinkedIn'owe "życie", jak pewnie zauważyłaś, i jestem przekonana, że przełożą się pozytywnie na moje kontakty, relacje, czy odbiór mojej osoby przez innych. Z całego serca polecam korzystanie z wiedzy Moniki!
Aneta
Na LinkedIn jestem od niedawna. Ze względu na interdyscyplinarne zajęcia biznesowe poprosiłem Panią Monikę o kilka przysłowiowych wskazówek dotyczących mojego profilu. Porady były przejrzyste, czytelne i konkretne, a dzięki temu zrozumiałe i łatwe do zastosowania. Zamierzam krok po kroku większość z nich wprowadzić w życie. Oprócz spersonalizowanych informacji otrzymałem również kilka ogólnych ciekawych spostrzeżeń nt. poruszania się po LinkedIn. Serdecznie polecam. Roland M
Roland
Skorzystałam z pomocy Moniki zakładając swój profil na LinkedIn. Udzieliła klarownych i konkretnych wskazówek, które jasno wyznaczają mi strategię działania. Otrzymałam nie tyle feedback,co cenny feed-forward! Mam nadzieję, że dzięki jej pomocy mój profil bardzo zyska i pomoże mi osiągnąć mój nowy zawodowy cel.
Edyta
Monika udzieliła mi kilku bardzo cennych wskazówek dotyczących mojego profilu na Linkedin. Na pewno warto skorzystać z jej porad!
Monika
Monika to wnikliwa i skrupulatna osoba. Wywiązuje się z zobowiązań. Super!
Maria
LinkedIn to ważne miejsce w życiu zawodowym. To także miejsce, które trzeba zadbać i tutaj pojawia się Monika Gawanowska ze swoją wiedzą i doświadczeniem. Bardzo dziękuję za rady i wskazówki, które bardzo przydatne, a mój profil na LinkedIn na pewno na tym zyska - gdzie i jakie informacje dokładnie umieścić, na co inni zwracają uwagę, gdzie kieruje się wzrok potencjalnych klientów, pracodawców. W konsekwencji tych zmian zyskam ja sama, bo o to przecież chodzi. Polecam serdecznie
Anna
Pani Monika udzieliła mi kilku istotnych i konkretnych wskazówek dotyczących mojego profilu na Linkedin. Bardzo polecam za profesjonalne podejście i bardzo miły kontakt.
Agnieszka
Polecam przejrzenie profilu przez Monikę. Jej indywidualne,spersonalizowane wskazówki były bardzo trafne i jednocześnie proste do zastosowania. Sprawiły że profil jest chętniej i częściej odwiedzany, a pierwsze wrażenie lepsze!
Ina
Pani Monika przekazała mi wiele cennych wskazówek dotyczących mojego profilu. Były przejrzyste, czytelne, konkretne, a dzięki temu zrozumiałe i stosunkowo łatwe do zastosowania. Oprócz bardzo spersonalizowanych informacji dostałam też kilka ogólnych (i bardzo ciekawych) spostrzeżeń o LinkedIn.
Kinga
Pani Monika, bardzo przystępnie i rzeczowo przeprowadziła analizę mojego profilu. Wskazówki dotyczące jego poprawy są konkretne i pozwalają na podjęcie kroków do jego zmiany. Poza niewątpliwym profesjonalizmem Pani Monika jest także osobą życzliwą. Dzięki temu jej krytyczna nie była nieprzyjemna. Polecam współpracę z panią Moniką wszystkim, którzy potrzebują fachowego doradztwa w zakresie mediów społecznościowych.
Marta
Pani Monika trafnie wskazała jak lepiej wykorzystywać potencjał profilu i podzieliła się praktycznymi wskazówkami, które mogę wdrożyć. Wskazała co warto zmienić, aby osiągać lepsze rezultaty.Polecam współpracę z Panią Moniką.
Katarzyna
Serdecznie polecam panią Monikę, która wie jak dodać szlifu profilom społecznościowym. Zawsze można też liczyć na miłe słowo:)
Milena
Czujne oko pani Moniki natychmiast wyłowi, co warto zrobić, żeby profil w mediach społecznościowych zmienił się z nudnej tablicy w zachęcającą opowieść o człowieku. Bardzo polecam współpracę z panią Moniką!
Magdalena
Pani Monika w bardzo przystępny sposób przedstawia i pomaga poruszać się na platformie LinkedIn. Wskazówki które daje są bardzo cenne a na pierwszy rzut oka kompletnie niezauważalne.Polecam współpracę z Panią Moniką
Beata
Serdecznie polecam współpracę z Moniką Gawanowską, która 18.09.2018 była oficjalnym hostem, pierwszego w historii wydarzenia LinkedIn Local w Białymstoku. To był wyjątkowy event. Wspaniale było współpracować z Moniką w zorganizowanym przez nią zespole. To co przygotowała Monika, było jak zwykle na najwyższym poziomie! Aż mi brakuje słów, by wyrazić podziw dla tego jak działa i szerzy temat profesjonalnych i efektywnych działań na medium społecznościowym, jakim jest LinkedIn. Fenomenalna idea, świetne wyniki i niepowtarzalna energia, która zgromadziła wielu cudownych ludzi! Jestem pewna, że to spotkanie wpisze się w kalendarz ważnych, cyklicznych wydarzeń w naszym mieście. Monika przeprowadziła także podczas jego trwania niezwykle wartościową prelekcję pt. „Jak zbudować profil na LinkedIn, który przyciąga odbiorców?”. Wystąpienie było bardzo interesujące i zaangażowało przybyłych uczestników. Z przyjemnością podejmę z Moniką współpracę także w przyszłości! Jolanta
Jolanta
Gratuluję bardzo dobrej organizacji wydarzenia oraz skutecznego dotarcia do dużego grona osób, z których aż około 170 uczestniczyło w wydarzeniu. Dziękuję za możliwość uczestnictwa oraz czekam na kolejne. Dzięki temu założyłam konto na LinkedIn :) Wszystkie informacje postaram się wykorzystać, dziękuję raz jeszcze i polecam jak najbardziej.
Anna
Pani Monika jest pozytywną i do pełna naładowana energią osobą.Za tym bardzo profesjonalnie stara się zrozumieć potrzeby i wysłuchać aktywnie zanim zaproponuje i pomoże swoimi umiejętnościami. Polecam z zamkniętymi oczami :-)
Adam
Profesjonalistka w każdym calu. Jestem pod wrażeniem tego, jak poradziła sobie z organizacją spotkania LinkedLocal Białystok, na który przyszło AŻ 170 osób!!! Jestem pod wielkim wrażeniem i wiem, że Monika jest osobą, od której można jeszcze wiele się nauczyć.
Marcin
Rzetelność, solidność, wiedza, perfekcjonizm, profesjonalizm,zaangażowanie, pasja... Mógłbym w nieskończoność wymieniać pozytywne strony Moniki, ale to i tak nie oddało by w pełni możliwości, które dzięki jej pomocy otwierają się przed każdym, korzystającym z jej pomocy.
Krzysztof
Monika jest kobietą, która mnie inspiruje. Jest bardzo sumienna,ambitna, nieustannie przekracza swoje granice zawodowe.Zorganizowała wydarzenie w Białymstoku, na które przyszło 170 osób! Jestem pod wrażeniem jej zaangażowania i wiedzy. Dziękuję za zaufanie i chęć współpracy.
Monika
Monika provided me with valuable insight into LinedIn strategy for Wolk Aftersales Experts. While my company has very specific needs due to our segment and unique target group of our product, Monika was able to point me into right direction, suggesting professional and cost-effective solution. I'm looking forward to working with Monika in the future.
Leszek
Bardzo serdecznie polecam kurs Moniki z zakresu budowania marki osobistej na LinkedIn. Spełnił on moje oczekiwania - Monika dokładnie tłumaczy wszelkie zagadnienia i krok po kroku prowadzi przez wszystkie ćwiczenia. Dzięki niej poszerzyłam swoją wiedzę na temat funkcjonowania LinkedIn oraz cały czas udoskonalam swój profil dzięki jej konkretnym wskazówkom.
Małgorzata
Miałam przyjemność być na Twoim wykładzie w Sopocie podczas BraveDay. Kupiłam wtedy Twoją książkę. Dopiero wtedy miałam możliwość jej przeczytania i chciałam Ci za nią podziękować. Jest bardzo ciekawa, przystępnie napisana i daje do myślenia. Nie pozostaje mi nic innego, jak budować własną markę osobistą. Pozdrawiam Justyna
Justyna
Monika to profesjonalna trenerka, występowała na konferencji przeze mnie zorganizowanej i jej oceny należały do najwyższych.Polecam serdecznie współpracę z Moniką w projektach biznesowych i rozwojowych!
Marcin
Monika to pracowita profesjonalistka! Podczas swoich szkoleń przekazuje konkretnie i merytorycznie swoją wiedzę. Autentyczna i szczera. Polecam współpracę indywidualną z nią oraz spotkania i szkolenia, które prowadzi.
Karolina
Polecam Monikę tym osobom, które chcą się nauczyć czegoś więcej na temat Social Media i szukają osoby, która pomoże z każdym pytaniem. Świat potrzebuje więcej osób, które mają ciepłe i profesjonalne podejście do klienta, dlatego, jako klient, serdecznie wszystkim polecam kontakt z Moniką.
Błażej
Szczerze polecam współpracę z Moniką Gawanowską jako specjalistką od budowania marki osobistej oraz LinkedIn. Miałam przyjemność organizować dwa wydarzenia w Białymstoku, podczas których Monika była prelegentką. Uczestnicy mieli możliwość dowiedzieć się czym jest marka osobista oraz jak nią strategicznie zarządzać online i offline. Dzięki wykonywanym ćwiczeniom uczestnicy poznali benefity płynące z zarządzania marką osobistą oraz posiadania profilu na LinkedIn. Wszystkie szkolenia były prowadzone w ciekawy sposób i angażowały uczestników. Moniko, dziękujemy Ci za możliwość współpracy i nauczenia się wielu przydatnych rzeczy, które będziemy mogli wykorzystywać w mediach społecznościach jak i w życiu codziennym, zawodowym. Polecam serdecznie!
Katarzyna
Brałam udział w dwóch szkoleniach Moniki. Podczas nich wykazała się ogromnym profesjonalizmem. Jest autentyczna i posiada ogromną wiedzę na temat LinkedIn, którą zresztą się chętnie dzieli. Nie rzuca pustymi frazesami- wszystko opiera na własnym doświadczeniu. Z przyjemnością rysowałam notatki graficzne podczas jej wystąpień- klarowny przekaz i poukładane treści, ułatwiały mi pracę.
Angelika
Skontaktowałam się z Moniką, w sprawie porad dotyczących budowania marki na LinkedIn i skutecznej promocji ksiażki nad którą obecnie pracuję. Monika była świetnie przygotowana do naszej sesji. Jej wskazówki i porady były bardzo trafne i szczere. Od razu zaczęłam wdrażać je w życie jeszcze tego samego dnia z pozytywnym skutkiem. Bardzo polecam usługi Moniki!
Dorota
Pani Moniko, jestem po lekturze Pani książki. Jest bardzo dużo związku pomiędzy budowaniem wyszczególnionej przez Panią marki osobistej a marki, o której miałem okazję ostatnio się uczyć. Nie mniej książkę czyta się bardzo lekko, lektura pochłania z każdym szelestem przewracanej kartki. Jest esencją, połączeniem tych dwóch pojęć. Rozpoczynającym swoją karierę czy upieczonym maturzystom wskaże drogę, pomoże w odkrywaniu swojego Ja. Być może będzie nawet oświeceniem. Dla tych, którzy stoją na rozdrożu, czy zagubili się będzie swoistą terapią niedzielnego popołudnia. Pomoże na nowo odkryć siebie. Dla każdego innego będzie ciekawą lekturą, która być może zainspiruje do zmian w życiu zawodowym. Pomoże w hierarchizacji potrzeb. Uświadomi co w życiu jest ważne. Gorąco polecam każdemu. Michał
Michał
Dziś skończyłem czytać Pani książkę, a także ściągnąłem zeszyt ćwiczeń, który od jutra zacznie być sukcesywnie uzupełniany. Książka w mojej opinii jest bardzo inspirująca, a swoje miejsce na półce zajmuje obok książek autorstwa m.in. Paula Ekmana, Josepha Murphy’iego, Richarda Bandlera czy Roberta Cialdiniego. Pani książkę czyta się w sposób przyjemny i zmuszający do refleksji. Książka stanowi podręcznik, który powinien przeczytać każdy, kto traktuje siebie poważnie lub chce zacząć to robić. Pewne jest, że ta książka to coś znacznie więcej niż papier, to brakujący kierunek w kompasie. Pozdrawiam Łukasz
Łukasz
Książka Moniki to swoiste vademecum tego, czym jest i na czym powinna się opierać marka osobista. Dawno nie czytałam tak konkretnej lektury. Przejrzysty język i wskazówki stanowią świetny instruktaż tego, jak zadbać o swój wizerunek. To odpowiedź na pytanie, w jaki sposób budować markę osobistą świadomie i w zgodzie z tym, kim jesteśmy. Dla mnie była to kolejna podróż w głąb siebie i możliwość spojrzenia z innej perspektywy na realizację swoich życiowych misji. Zarówno tych zawodowych jak i tych bardziej prywatnych. Odnalazłam tam sporo odpowiedzi na pytanie jak robić to w sposób bardziej uporządkowany, spójny oraz systematyczny. Przede wszystkim z wizją celu, finału naszej kariery, a nawet idąc dalej, tego, co chcielibyśmy po sobie pozostawić. Znajdziecie w tej książce zaproszenie do przyjrzenia się swoim wartościom, talentom, osiągnięciom i zainteresowaniom. Te bowiem dają podstawy do dookreślenia siebie i kreowania swej przyszłości. Przyszłości, która zależy od nas, o ile przyjmiemy na siebie odpowiedzialność za to, co uczynimy dziś, by była bliższa naszym oczekiwaniom. To niezwykła możliwość przyjrzenia się nie tylko faktom (takim jak zdobyte certyfikaty i doświadczenie), ale i pasjom czy pragnieniom, które warto pielęgnować. Przemyślana i dobrze zaprojektowana struktura książki powoduje, że szybko się ją czyta. Przygotowany do niej zeszyt ćwiczeń to imponujący zestaw pytań i zadań pozwalających uporządkować wiedzę o sobie, jak i o tym, jaką markę chcielibyśmy budować.
Jolanta
Chciałabym polecić wszystkim szukającym swojej drogi w życiu książkę Pani Moniki "Marka osobista bez tajemnic". Mi bardzo pomogła. Dodatkowy zeszyt ćwiczeń wprowadził do mego życia nie tylko teorię, ale także praktykę. Jestem za granicą Polski, ale planuję powrót i, także jednym z kroków które podjęłam był zakup ebooka oraz zeszytu ćwiczeń. Marka osobista to jest coś, co chcę kreować , ale także popracować na tym, a wiem, że książka to piękny początek mojej nowej drogi.
Ewelina
Dzień dobry Pani Moniko. Bardzo dziękuję za tak wspaniałą, a przede wszystkim praktyczną książkę. Biorąc pod uwagę, że jest to pierwsza Pani książka - widać w niej fachową rękę i spójność całego przekazywanego tekstu i treści. Książka pokazuje w prosty i przejrzysty sposób, jak zarządzać marką i jakie działania podjąć, aby nasze działania były efektywne. W prosty sposób ukazała Pani jak należy postępować. Najważniejsze informacje, mówiąc subiektywnie, były te kiedy wspominała Pani o swoich wartościach i życia zgodnie z nimi. Tak naprawdę teraz uświadomiłem sobie to na 100%, że rodzina i jej dobro powinno być najważniejsze, a wszystkie inne rzeczy schodzą na drugi i dalszy plan. Dziękuję raz jeszcze i życzę samych sukcesów. Czekam z niecierpliwością na pierwszą konferencją online na temat rozwoju marki na linkedin. Od razu tutaj wspomnę, że nie doceniałem tego portalu i nigdy nie zagłębiałem się w jego funkcjonalność, ale po kontakcie z Panią i przeczytaniu książki oraz rozwoju marki osobistej jestem pewny, że był to najlepszy krok dla mnie. Pozdrawiam i dziękuję raz jeszcze!
Dawid
Książka pt. Marka Osobista Bez Tajemnic jest bardzo wartościową pozycją przypominającą o ważnej w dzisiejszych czasach kwestii świadomego budowania własnej wiarygodności oraz spójności własnych działań i ich konsekwencji. Książka, która pomoże rozprawić się z poczuciem braku własnej wartości. Uświadomi, krok po kroku aspekty, na które warto zwrócić uwagę podejmując decyzję czy nowe wyzwania. To pozycja ucząca świadomej refleksji nad tym czego chcemy i jak chcemy tego dokonać" Zachęcam do lektury.
Anna
Szczerze polecam Monikę Gawanowską jako specjalistkę od budowania marki osobistej - komunikacja z Moniką jest wzorowa, a wskazówki trafne i bardzo konkretne. Profesjonalna i życzliwa.
Konrad
Miałam przyjemność wziąć udział w autorskim kursie Moniki “Skutecznie zarządzaj karierą”. Dziękuje za jasne i zrozumiałe wytłumaczenie czym jest Marka Osobista i jak należy ją budować. Nagrania wideo tworzyły spójną i dobrze zaplanowaną całością. Czułam, że podążam za materiałem, w rezultacie czego moja świadomość tematu stopniowo się budowała tworząc ostatecznie zrozumiałą całość. Dołączone zeszyty ćwiczeń skłoniły mnie do uważnego przyjrzenia się sobie i lepszego poznania siebie. Wszystkie elementy kursu były bardzo dobrze opracowane, wypełnione wiedzą, kluczowymi informacjami i praktycznymi wskazówkami. Ten kurs był dla mnie pierwszym zetknięciem z pojęciem Marki Osobistej i stanowi punktem zwrotnym w dalszym planowaniu kariery. Moje działania i relacje będą teraz dużo lepiej przemyślane i odpowiednio ukierunkowane. Dziękuję!
Monika
Brałam udział w kursie "5 prostych kroków do zbudowania marki osobistej". Przygotowane materiały były niezwykle dokładne, pomocne i przydatne. Cały kurs podzielony został na wynikające kolejno z siebie elementy kreowania marki osobistej. Monika krok po kroku pokazywała, co należy zrobić, na jakie pytania sobie odpowiedzieć, aby osiągnąć zamierzone cele. Mimo że z większości kroków zdawałam sobie już wcześniej sprawę i nawet wdrażałam je w swoich działaniach biznesowych, dopiero systematyczne uczestnictwo w kursie pozwoliło uporządkować i... przyśpieszyć proces budowania własnej marki. Profesjonalizm Moniki i jej kurs, pomógł mi w realizacji zawodowych zamierzeń. Polecam każdemu! Nawet jeśli nie zamierzasz rozwijać się biznesowo, to realizując program kursu poznajesz lepiej siebie. A to przyczyni się do podniesienia jakości życia! Monika
Monika
Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu Moniki Gawanowskiej dotyczącym kreowania marki osobistej. "5 kroków do zbudowania marki osobistej" to bardzo obszerny kurs, zawierający wiele ćwiczeń do osobistego wykonania oraz informacji przekazanych w formie nagrań i tekstów. Dzięki temu kursowi, zdobyłam nie tylko świadomość istnienia takiego pojęcia jak "marka osobista", ale również wiedzę i umiejętności do kreowania swojej , osobistej marki. Monika podczas trwania tego kursu, krok po kroku przeprowadziła mnie przez proces budowania marki osobistej. Dzięki wykonywanym ćwiczeniom, dowiedziałam się jak jestem postrzegana przez osoby trzecie, zdobyłam wiedzę na swój temat, tak , aby mieć realny wpływ na swój wizerunek w mediach społecznościowych jak i w życiu codziennym, zawodowym, rodzinnym, towarzyskim. Odpowiedziałam sobie na szereg dogłębnych pytań. Podczas trwania kursu, Monika odpowiadała na każde moje pytanie, związane z ta dziedzina , jak i pokrewnymi. Rozpoczęłam przygodę ze świadomym kreowaniem swojego wizerunku, kierowaniem swoja karierą i relacjami, a także zyskałam większą wiedzę o sobie, wzrosło moje poczucie wartości, oraz zaplanowałam swoja dalsza ścieżkę zawodowa , zgodną z moimi predyspozycjami, mocnymi stronami, aktualnymi zasobami i tymi , które chcę pozyskać w przyszłości. Monika rozbudziła we mnie zainteresowanie tą dziedziną, które to z przyjemnością będę kontynuowała i rozwijała. Autorka swoją wiedzę przekazuje w sposób niezwykle konkretny, ale zarazem dyskretny i subtelny, wykazując się zarówno ogromną wiedzą jak i wrażliwością na drugiego człowieka.
Bogumiła
Bardzo profesjonalne podejście i rzetelna współpraca. Otrzymałam od Moniki konkretne wskazówki, harmonogram pracy, dużo cennej wiedzy, która zastosowana w praktyce zwiększyła kilkukrotnie moje efekty :) Polecam z czystym sumieniem!
Barbara
To all interested With full conviction I place this recommendation - I am happy to recommend Ms. Monika Gawanowska as a coach of building a personal brand. Her valuable experience has helped me to improve my image both online and in the reality. Mrs. Monika has a valuable experience and passion in imparting knowledge which translates into the effects. I sincerely recommends contacting Monica and cooperating in building her own image. Work over our weaknesses will puch us higher, simultaneously we will move our personal brand to the next stage. BR Michal
Michał


Podziękowania