monika gawanowska szkolenia
monika gawanowska trener
Arrow
Arrow
Slider

Marka osobista w biznesie – ASBiRO

Wprowadzenie

Marka osobista w biznesie, czyli jak budować markę osobistą, by zwiększyć sprzedaż i przyciągać klientów? To szkolenie z elementami warsztatów, podczas którego wyjaśniam, czym jest Marka osobista, jak jest zdefiniowana, jak ją rozumieć, jakie są podstawy budowania silnej marki osobistej, od czego zacząć. Podczas spotkania uczestnicy wykonają ćwiczenie, dzięki któremu zdefiniują wartości, którymi kierują się w życiu i biznesie.

Spotkanie potrwa 2 godziny (od 17.00 do 19.00) i odbędzie się 14.06.2018r. w Camera Cafe przy ul. Nowy Świat w Białymstoku.

Jakie korzyści otrzymają uczestnicy spotkania?

Podczas dwugodzinnego spotkania dowiesz się:

  • czym jest marka osobista,
  • jakie korzyści wiążą się z jej budowaniem,
  • poznasz podstawowe elementy strategicznego zarządzania marką osobistą (planowanie, strategia, określenie i wyznaczenie celów, zdefiniowanie grupy docelowej, odbiorców, plan działania, monitorowanie efektów),
  • zdefiniujesz to, co jest dla ciebie ważne - wartości.
Poznasz praktyczne przykłady, które będziesz mógł zastosować w swoim biznesie. Poznasz zasadę jeża, dzięki której w łatwy sposób sprawdzisz, czy jesteś na dobrej drodze do sukcesu.


Marka osobista w biznesie - Monika Gawanowska - prelekcja dla ASBiRO

Dla kogo jest prelekcja Marka osobista w biznesie?

Do uczestnictwa w szkoleniu zapraszam przedsiębiorców, osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, freelancerów, specjalistów, osoby budujące wizerunek profesjonalisty lub eksperta oraz wszystkich zainteresowanych tematem budowania marki osobistej.


Szkolenie z marki osobistej w biznesie - Monika Gawanowska - dla ASBiRO

Informacje o prowadzącej

Monika Gawanowska

Jestem strategiem, oficjalnym hostem spotkań globalnej inicjatywy LinkedInLocal w Białymstoku, certyfikowanym trenerem i coachem biznesu, autorką książki „Marka osobista bez tajemnic". Więcej informacji o mnie -> Monika Gawanowska

Sprawdź, kto mnie poleca.

Okładka książki Marka osobista bez tajemnic - Monika Gawanowska

Zapoznaj się z tematyką innych moich prelekcji