Marka osobista bez tajemnic

O czym jest książka?

Marka osobista bez tajemnic - książka - Monika Gawanowska

Jak rozwijać siebie i karierę zawodową w sposób spójny z samym sobą i własnymi wartościami? To kluczowe pytania w procesie budowania marki osobistej, na które odpowiadam w książce.


Dla kogo jest ta książka?

Książka Marka osobista bez tajemnic to pozycja dla osób, które chcą rozwijać siebie i karierę zawodową w zgodzie z własnymi wartościami.

Napisałam tę książkę dla przedsiębiorców, freelancerów, osób szukających pracy i takich, które zastanawiają się nad jej zmianą. To doskonała pozycja dla ludzi, którzy pragną w życiu zmian, ale nie wiedzą, w którym kierunku iść lub nie potrafią przeprowadzić zmian w swoim życiu.

Książka prowadzi bowiem krok po kroku przez proces wyznaczania celów oraz drogi do ich realizacji.

Każdy znajdzie w tej książce coś dla siebie, bo wiedza w niej zawarta jest uniwersalna.


Jakie korzyści płyną z lektury tej książki?

Moc książki Marka osobista bez tajemnic tkwi w ćwiczeniach, które możesz bezpłatnie pobrać po lekturze. Nic się nie zmieni, jeśli ją przeczytasz i odłożysz na półkę. Nie wystarczy odpowiedzieć na pytania, które stawiam w książce i wykonać ćwiczenia w niej zawarte. Aby uzyskać optymalny efekt z inwestycji w zakup książki, należy pobrać zeszyt ćwiczeń i zrobić zadania, które są w nim zawarte.

Co zyskasz po lekturze i wykonaniu ćwiczeń?

 • wiedzę i umiejętności na temat tego, jak w sposób autentyczny budować markę osobistą,
 • narzędzie do budowania rozpoznawalności,
 • szereg pytań autocoachingowych do zastosowania teraz, jak i w przyszłości, gdy zaplanujesz kolejne zmiany w życiu zawodowym - wystarczy raz jeszcze wydrukować zeszyt ćwiczeń i odpowiedzieć na zawarte w nim pytania,

Spis treści

Poniżej zamieszczam spis treści książki. Zapoznaj się z nim i zdecyduj, czy znajdziesz w tej książce interesujące dla siebie informacje.

Spis treści:

 1. Wstęp
 2. Przedmowa do Czytelnika
 3. Marka osobista bez tajemnic
 4. Kluczowe czynniki sukcesu twojej marki
 5. Marka osobista to wiele więcej...
 6. Kim jesteś? 6.1 Ja wewnętrzne (inside self) 6.2 Ja zewnętrzne (outside self)
 7. Wizja kariery i marki osobistej
 8. Opowieść twojej marki
 9. Podsumowanie
 10. Dodatek - Siła autorytetu
 11. Zakończenie
 12. Bibliografia
 13. Gdzie mnie znajdziesz?
 14. Jak pobrać zeszyt ćwiczeń?Informacje o autorze

Nazywam się Monika Gawanowska. Jestem strategiem, oficjalnym hostem spotkań globalnej inicjatywy LinkedInLocal w Białymstoku, certyfikowanym trenerem i coachem biznesu, autorką książki „Marka osobista bez tajemnic. Przewodnik dla skutecznych menedżerów kariery” oraz e-booka, będącego syntezą doświadczeń związanych z wydaniem i promocją własnej publikacji „Jak napisać książkę i zaplanować kampanię, która dotrze do pół miliona osób?”.


Jak zamówic książkę (hurt i detal)?

Aby zamówić książkę w formie papierowej, kliknij tutaj:

Aby zamówić książkę w formie e-booka w formacie .pdf, kliknij tutaj:

Książka Marka osobista bez tajemnic to świetny prezent dla twoich pracowników, jeśli wspierasz ich w rozwoju i dbaniu o wizerunek. W sprawie zamówień hurtowych napisz e-mail na adres: kontakt@monikagawanowska.pl