monika gawanowska szkolenia
monika gawanowska trener
Arrow
Arrow
Slider

Jak się promować? – wykład Drogowskazy Kariery

Wprowadzenie

Jak się promować, by praca znalazła cię sama? to wykład z ćwiczeniami dla osób, którą myślą o zmianach w życiu zawodowym i karierze.

Świadome i konsekwentne budowanie marki osobistej jest elementem, który może zdecydowanie ułatwić zmianę pracy, czy też wpłynąć na decyzję o awansie w obecnym miejscu zatrudnienia.

Jak to robić? Jakie działania podejmować online i offline? Na te pytania odpowiem podczas prelekcji Jak się promować, by praca znalazła cię sama?

Spotkanie potrwa 1,5 godziny (od 17 do 19) i odbędzie się 23.04.2018r. w Białymstoku.

Jakie korzyści otrzymają uczestnicy spotkania?

Podczas spotkania dowiesz się:

  • czym jest marka osobista,
  • co zyskasz, budując ją,
  • stworzysz listę działań do natychmiastowego zastosowania.
W części praktycznej wspólnie stworzymy listę narzędzi i metod, które pomogą ci budować markę osobistą, która sprzedaje. Otrzymasz również możliwość stworzenia harmonogramu rozwoju twojego brandu w ujęciu strategicznym.

Dla kogo jest prelekcja Jak się promować, by praca znalazła cię sama?

Do uczestnictwa w szkoleniu zapraszam studentów, przedsiębiorców identyfikujących się z własną firmą, osoby, które planują zmiany w życiu zawodowym, osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, freelancerów, osoby budujące wizerunek profesjonalisty lub eksperta oraz wszystkich zainteresowanych tematem budowania marki osobistej.

O prowadzącej

Monika Gawanowska

Jestem strategiem, oficjalnym hostem spotkań globalnej inicjatywy LinkedInLocal w Białymstoku, certyfikowanym trenerem i coachem biznesu, autorką książki „Marka osobista bez tajemnic". Więcej informacji o mnie -> Monika Gawanowska

Sprawdź, kto mnie poleca.

Okładka książki Marka osobista bez tajemnic - Monika Gawanowska

Zapoznaj się z tematyką innych moich prelekcji