monika gawanowska szkolenia
monika gawanowska trener
Arrow
Arrow
Slider

Marka osobista w biznesie – prelekcja w Centroom

Wprowadzenie

Marka osobista w biznesie, czyli jak budować markę osobistą, by zwiększyć sprzedaż i przyciągać klientów? To prelekcja, podczas której wyjaśniam, czym jest Marka osobista, jak jest zdefiniowana, jak ją rozumieć, jak ją tworzyć, jednym słowem omawiam sprawy fundamentalne, które są często pomijane. Są to autentyczność i spójność marki online oraz offline.

Spotkanie potrwa 2 godziny (od 17.00 do 19.00) i odbędzie się 27.03.2018r. w Centroom, przy ul. Sienkiewicza w Białymstoku.

Jakie korzyści otrzymają uczestnicy spotkania?

Podczas dwugodzinnego spotkania dowiesz się:

  • czym jest marka osobista,
  • jakie korzyści wiążą się z jej budowaniem,
  • poznasz podstawowe elementy strategicznego zarządzania marką osobistą (planowanie, strategia, określenie i wyznaczenie celów, zdefiniowanie grupy docelowej, odbiorców, plan działania, monitorowanie efektów).
W części praktycznej wspólnie stworzymy listę narzędzi i metod, które pomogą ci budować markę osobistą - taką markę, która sprzedaje. Otrzymasz również możliwość stworzenia harmonogramu rozwoju twojego brandu w ujęciu strategicznym.


Marka osobista w biznesie - Monika Gawanowska - prelekcja w Centroom

Dla kogo jest prelekcja Marka osobista w biznesie?

Do uczestnictwa w warsztacie zapraszam przedsiębiorców, osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, freelancerów, osoby budujące wizerunek profesjonalisty lub eksperta oraz wszystkich zainteresowanych tematem budowania marki osobistej.


Szkolenie z marki osobistej w biznesie - Monika Gawanowska

Informacje o prowadzącej

Monika Gawanowska

Jestem strategiem, oficjalnym hostem spotkań globalnej inicjatywy LinkedInLocal w Białymstoku, certyfikowanym trenerem i coachem biznesu, autorką książki „Marka osobista bez tajemnic". Więcej informacji o mnie -> Monika Gawanowska

Sprawdź, kto mnie poleca.

Okładka książki Marka osobista bez tajemnic - Monika Gawanowska

Zapoznaj się z tematyką innych moich prelekcji