monika gawanowska szkolenia
monika gawanowska trener
Arrow
Arrow
Slider

Mamy moc! – warsztaty dla mam

Wprowadzenie

Mamy moc! to warsztaty, które powstały w potrzeby serca. Jestem mamą dwóch chłopców, którzy nie ułatwiają mi prowadzenia firmy, ale na pewno czynią moje życie ciekawszym. Wiem, ile przeszkód napotyka każdego dnia mama, która chce od życia czegoś więcej.

Wiem, bo każdego dnia pokonuję te przeszkody.

Podczas warsztatów chciałabym podzielić się z innymi mamami moim doświadczeniem i wiedzą na temat tego, jak efektywnie i - co najważniejsze - szybko, promować swój biznes, planować zadania, wyznaczać cele, radzić sobie ze stresem, ćwiczyć pewność siebie i asertywność, jak znaleźć w sobie odwagę do wprowadzania zmian.

Spotkanie potrwa 3 godziny i odbędzie się 5.06.2019r. w Białymstoku.

Jakie korzyści otrzymają uczestnicy spotkania?

Podczas dwugodzinnego spotkania dowiesz się:

  • planować swój dzień,
  • jak radzić sobie z wyzwaniami,
  • jak pozbyć się stresu i wygórowanych ambicji, które/ jeśli działają destrukcyjnie.Dla kogo są warsztaty Mamy moc!?

Do uczestnictwa w warsztatach zapraszam mamy, które nie mają czasu na nic, wciąż chcą od życia czegoś więcej, ale zupełnie nie wiedzą, jak mogą to osiągnąć. Zapraszam zarówno mamy, które prowadzą biznes i te, które zastanawiają się nad tym, co zrobić z własnym życiem zawodowym.


Informacje o prowadzącej

Monika Gawanowska

Jestem strategiem, oficjalnym hostem spotkań globalnej inicjatywy LinkedInLocal w Białymstoku, certyfikowanym trenerem i coachem biznesu, autorką książki „Marka osobista bez tajemnic". Więcej informacji o mnie -> Monika Gawanowska

Sprawdź, kto mnie poleca.

Okładka książki Marka osobista bez tajemnic - Monika Gawanowska

Zapoznaj się z tematyką innych moich prelekcji