monika gawanowska szkolenia
monika gawanowska trener
Arrow
Arrow
Slider

Linkedin, czyli budowanie sieci znajomości biznesowych – Dni Marketingu 2019

Wprowadzenie

LinkedIn to medium społecznościowe dla profesjonalistów. Działa nieco inaczej niż Facebook, Twitter czy Instagram. LinkedIn daje możliwości nawiązywania relacji z osobami, które wydawały się nam niedostępne.

Jak nawiązywać i budować relacje na LinkedIn? Odpowiem na to pytanie podczas szkolenia LinkedIn, czyli budowanie sieci znajomości biznesowych.

Szkolenie odbędzie 2.04.2019r. się podczas Dni Marketingu 2019 w Białymatoku.

Jakie korzyści otrzymają uczestnicy spotkania?

Podczas dwugodzinnego spotkania dowiesz się:

  • jakie korzyści wiążą się z aktywnością na LinkedIn,
  • jak nawiązywać relacje na LinkedIn,
  • co robić i czego nie robić w tym medium społecznościowym, jakie treści publikować, jak angażować obserwujących.Dla kogo jest szkolenie LinkedIn, czyli budowanie sieci znajomości biznesowych?

Do uczestnictwa w szkoleniu zapraszam studentów, osoby poszukujące nowych sposobów na pozyskiwanie kontaktów i klientów, przedsiębiorców, osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, freelancerów, osoby budujące wizerunek profesjonalisty lub eksperta oraz wszystkich zainteresowanych tematem aktywności na LinkedIn.


Informacje o prowadzącej

Monika Gawanowska

Jestem strategiem, oficjalnym hostem spotkań globalnej inicjatywy LinkedInLocal w Białymstoku, certyfikowanym trenerem i coachem biznesu, autorką książki „Marka osobista bez tajemnic". Więcej informacji o mnie -> Monika Gawanowska

Sprawdź, kto mnie poleca.

Okładka książki Marka osobista bez tajemnic - Monika Gawanowska

Zapoznaj się z tematyką innych moich prelekcji