monika gawanowska szkolenia
monika gawanowska trener
Arrow
Arrow
Slider

Kursy online

Potrzebujesz szkolenia z dostępem z dowolnego miejsca i w nieograniczonym czasie?

Chcesz pracować we własnym rytmie, wtedy, kiedy masz czas?

Szkolenia online są wygodnym, a jednocześnie skutecznym sposobem zdobywania wiedzy.

Do moich kursów online dodaję zawsze indywidualne wsparcie mailowe, dzięki czemu możesz zwrócić się do z każdym pytaniem.

Kursy online:

Szukasz innego rozwiązania? Napisz do mnie.

Zastanawiasz się, czy ze mną współpracować? Sprawdź moje rekomendacje.

linkedin local białystok monikagawanowska

Kim jestem?

Strategiem marki, oficjalnym hostem spotkań LinkedInLocal w Białymstoku, certyfikowanym trenerem i coachem biznesu, autorką książki „Marka osobista bez tajemnic. Przewodnik dla skutecznych menedżerów kariery” oraz e-booka, będącego syntezą doświadczeń związanych z wydaniem i promocją własnej publikacji „Jak napisać książkę i zaplanować kampanię, która dotrze do pół miliona osób?”

Wspieram marki w rozwoju: współpracuję z przedsiębiorcami, wyższą kadrą menedżerską, osobami indywidualnymi. W swojej pracy przekazuję esencję ponad 12 – letniego doświadczenia w aktywnej sprzedaży osobom, które chcą efektywnie zaprezentować swój potencjał, stać się rozpoznawalnymi zarówno w Polsce jak i na świecie. 

Swoją wiedzą dzielę się w trzech projektach: Marka osobista bez tajemnicCzwarty Wymiar Kobiecości oraz Laboratorium Sprzedaży na stronie internetowej www.monikagawanowska.pl oraz www.skutecznymenedzerkariery.pl

W wolnych chwilach czytam, gram na gitarze i fotografuję warte uwiecznienia chwile.